Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FiFkA007

szuklam chłopa który za mną zatańczy walca

Polecane posty

Tutaj trzeba bardzo uważać bo nie wiadomo jak się kończy nieraz taka zabawa.Głupio mi było z iskierka i żal mi się jej zrobilo.Naprawdę.A myślałem że odetnie się mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam z toba do czynienia, a jesli miałam to nie koniecznie chciałam to ujawniac , bo po co , od razu bys to wykorzystal, jak wszystko to co teraz piszę ale masz przeyebane bo mam tego świadomośc i Ty wiesz że masz trochę barzdziej pod górke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę że tyś się juz naoglądał, po prostu zrobilam to żeby cos komus udowodnić , bo mnie wkoorwiał ;) udowodniłam , zamknęlam usta i git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pare lat temu poznałem wówczas kobiete 76 letnia.Była na uczuciowym i dokladnie bawiła sie z młodziakami przedstawiaja sie za............swoja wnusie:DDo dziś nie wiedza kto to był a już w tym roku jej nie widziałem miałaby 79 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy powidzaiłam Ci keidys że jest mi blisko Ciebie albo tej pani ? Nie, powiedzialm że nie jestem gówniarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakim ? nie mów mi teraz że nie lubisz się zabawic czasem, zazwyczaj jak rozmawiamy mam do czynienia z dwoma twoimi odsłonami, jedną na czarno a druga na orange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co do tych zabaw to jeszcze się ciągnie za toba "bagarz doświadczeń" :D a oni mnie wkurwiaja na masę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoZdUpKa-- coś Ci wyjaśnie.Nie wchodze na pomarańcz nigdzie jak mam czarny nick.Tylko dziś wyjatek uczyniłem ,ponieważ iskierka zna mnie wie ile mam lat i usztywniona ,kazdorazowo była.Chciałem aby się swobodnie czuła na cafe.I tylko dlatego.jak z Toba rozmawiam na czarno nigdy nie bylem na oranż.Uwierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory że powiem to co powiem, ale to powiem . Jak byś nie był choojem na jakiego Cie opisują to bym mogla Ci uwierzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się domyśliłes, inny taki do dzis dnia mi wypomina mój nastoletni wiek, więc to było sprostowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopei- ja w to nie uwierzyłam, tylko to daje do myslenia, dlaczego nie napiszesz mi na @ histori swojego życia? Bo może mnie nie znasz, może mi nie ufasz, jesli dostaje bodźiec od otoczenia to jestem ostrozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na topie: ciekawa jestem ile (...) mało jest 16 i 17 latków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoZdUpKa- a jesteś tak mocno moim życiem zainteresowana??A skąd mam wiedzieć czy nie opublikujesz mój mail na cafe?Przecież też musze inne kobiety o to zapytać czy można Tobie zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, to że trafiłes na jednego chooja w życiu nie znaczy że każdy jest chojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co do twojego życia, nie nie jestem ale lubię wszystko o wszystkich wiedzieć to fakt, a o twoim Życiu to juz się wystarczająco nasłuchałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×