Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

Jeżeli jednak zdecyduję się wyjść za mąż, to będzie to albo informatyk, albo

Polecane posty

farmer, albo psycholog, albo psychiatra, albo farmer-informatyk, albo psycholog-informatyk-psychiatra-farmer. Nudnawo od rana. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[włącza się tryb podejrzliwości]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz już, że możesz stąd 🖐️, prawda, Nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem 💤 Ale sama rozumiesz, że bez odpowiedniego rytmu, nie mogę przyjąć odpowiedniego półprzysiadu :( Do tego jestem tak kręcony w obrotowych drzwiach, że nawet nie zauważyłem Twojej obecności. Dobrze że chociaż mam refleks szachisty, inaczej nie poznałbym Twoich, preferencji co do rozkładania nóg. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam wspomnieć, że byłoby to białe małżeństwo. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być rolnik, ale z tym wieśniakiem to możesz 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie w dalszym ciągu się wydaje, że chodzi o jakąś popularność? Przeca wszystko jest dla picu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już to o rozpoznawalność. :) Do popularności to nie mam najmniejszych predyspozycji. Chyba nie myślisz że z taką gwiazdą jak Ty, Dek z małpą miałbym jakąś szansę :P O ile ktoś z userów, potraktowałby Cię poważnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie. Przyciąga uwagę najpierw czerwony, dopiero potem biały, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udami tak pocierasz Dek z małpą że aż Ci iskry idą. :P Szkoda że tak mało jest łosi, którzy potrafili by dotrzymać Ci towarzystwa. :( A szkoda, bo widać że dziewczyna żyje. :) I jak zaraz się Ją nit nie zajmie, to skończy jak papier toaletowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocco-spoko
psychiatra, koniecznie psychiatra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Sigmund Freud
ktoś mnie wołał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyk_23
Dek@ poradź. Z twoich postów wynika, że dobrze znasz się na seksie. Mam 23 lata, ważę około 85-90kg przy wzroście 184cm. Nie palę, nie piję, zero narkotyków czy jakichkolwiek leków, codziennie biegam, ciśnienie krwi około 130/80 - ogólnie jestem zdrowy. Od pewnego czasu mam problem ze wzwodem. Problem objawia się w taki sposób, że nie potrafię osiągnąć stanu pełnej erekcji bez fizycznej stymulacji. Nawet kiedy mi się to uda w drodze masturbacji, kiedy przestanę na moment, to w pół minuty znów jestem luźny. Nie potrafię dokładnie powiedzieć czy jest to tydzień, miesiąc czy jeszcze dłużej. Powagę sytuacji odczułem dopiero kilka dni temu kiedy z moją dziewczyną zdecydowaliśmy się na współżycie - po prostu nie byłem w stanie utrzymać wzwodu. To było okropne. Nie mogę przestać o tym myśleć, chodzę sfrustrowany i popadam w depresję że tak zawiodłem moją ukochaną. Bardzo mnie to martwi, bo czytałem że impotencja dotyka starsze osoby. Dlaczego trafiło na mnie? Co mam robić? Bo konieczność zażywanie viagry w tym wieku to dla mnie straszny wstyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty co ją
wyzywasz Perwersja!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×