Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SchWitzz

Duze piersi Są najlepsze:)

Polecane posty

studium skończyłem a z tym poczuciem rzeczywistości to się mylisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levy...a co mi tam..też dam trochę o sobie :) Uprzedzając pytania: rocznik 85, 175cm, 63kg, ruda Grażyna z kitą, mieszkam tam gdzie mnie akurat chcą, rozwódka po raz kolejny Fantyczka krótkich włosów...kolor nie istotny, męskości i grubego portfela, a oczy...no byle by nie były podbite -moje oczywiście :D:D:D:D Poszukująca swojej brzydszej połówki by nie mieć kompleksów :D "Dum spiro, spero"- mam ją na zawsze.. Robię "TO" za często, ale kiedyś się z tego wyleczę..acting-out/in :) Nikt nie zachowuje się ciszej od komara ssącego krew.... http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/555476_2022799667344_1764558429_937569_2086971929_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapitan...no co Ty...wszystko na miejscu :D i wygląda estetix 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już nie wyskakują mi kody hahahaha.... trzeba z nimi stanowczo jak z chłopami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no przecież te są wypchane ...silikonem :) ... To moje i koniec :D:D:D:D moze stanik koleżanki ale cyce są moje ...ohhhhh..czy jak je pokazałam będę tak sławna jak Fifa i jej tzycusie .....:) tylko ona suty poazała a ja nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia wiracha
leviatan tematy ci się popierdoliły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi małżeństwo to gra pozorów,dogadywania się,wzajemnego zrozumienia i dochodzenia do konsensusu.Jak jeden element szwankuje wszystko się sypie.Skąd kobieta może wiedzieć że szydło z worka po ślubie wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jakby to nie były moje to skąd bym miala ich 2 ujęcie ;) http://wd8.photoblog.pl/np4/201011/C7/81030247.jpg Levy...no widzisz...brak mi chłopa tak porządnego jak Ty :D No dobra... w tajemnicy przed światem przyznam się że tylko połowa z tego co napisałam to prawda hahahahaha:D ale kobieta tajemnicza musi zostać nie :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra...koniec z rozwodami...to był żarcik :) Jam za młoda na rozwód ....ktoś mnie musi utrzymać....Kapitan a Ty co z tymi oczami tak wyleciałeś co?????? a Ty głupcze Levy jeszcze mu przytakłeś....oh fakt ...takich tzycków nikt by nie zostawił :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levy ...no z tych 3 to tylko 2 trafiłeś hahahahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze obrączke do foty mam wystawiać...toż to nikt się Rudą Grażyną nie zainteresuje wtedy :D...Levy...lubisz rude co...widze jak się ślinisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×