Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość __Enigma__

Mąż namawia mnie na drugie dziecko..

Polecane posty

Gość __Enigma__

Mamy 15miesięczną śliczną, wymarzoną córcie, zawsze chcieliśmy mieć dwójkę dzieci, i żeby różnica między nimi nie była duża. Mąż namawia mnie na drugie dziecko, a ja.. sama nie wiem co się ze mną dzieje, nie potrafię sobie wyobrazić drugiego dziecka.. boję się, że go nie pokocham, że będę traktowała je jako 'gorsze'.. jestem zapatrzona w córkę bardzo, kocham ją ponad życie, chyba nie ma miejsca w moim sercu na drugie dziecko.. boję się też, że będę poświęcać mniej czasu swojej córce jakby się pojawił niemowlak, który jak wiadomo będzie potrzebował ciągłej uwagi.. a z drugiej strony nie chce by córka była jedynaczką, bo rodzeństwo to coś wspaniałego.. boję się, że to uczucie mi nie minie..... musiałam się wygadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcjncgjmvcjn
niektorzy maja 4,5,6 dzieci i wszystkie kochaja. ja mam 2 i kocham ich inaczej tzn. kocham obu ale inaczej corke a inaczej synka. gdyby czesto kobiety kochaly tylko swoje pierworodne to nikt nie mialby kilkoro dzieci. nie martw sie pokochasz drugie wierz mi ;) a z roznica wieku to wlasnie tak jest ze jak sie zbyt dlugo czeka to potem zazwyczaj dzieci sie razem nie bawia. moja kuzynka ma 2 dzieci z roznica 4 lat syna i corke i nigdy sie razem nie bawili . lepiej mala roznica wieku ale wiadomo ze na poczatku ciezej dla rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dozofika
Mam kilkoro :) Kocham rzeczywiście każde inaczej. Bo każde jest inne - nawet fizycznie. Jedno jest zdyscyplinowane, posłuszne - wyręka dla mnie i kocham w nim tę postawę. Kocham je z wdzięcznością. Drugie rogate, pyskate i krnąbrne (ale superzdolne i najlepsze wśród rówieśników) - za to przylepa i uczuciowiec, przytuli i pocieszy lepiej od męża ;) Kocham je tkliwie, za dobre serce, wzrusza mnie. Następne uparte, twarde i konsekwentne w tym, co robi: męski Facet - zawsze doprowadzi do końca podjęte działanie, nie poddaje się i mnie do tego namawia - wielkie wsparcie i przykład dla mnie, miękkiej baby ;) Kocham je z podziwem :) Itd.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiinka
lepiej mala roznica wieku ale wiadomo ze na poczatku ciezej dla rodzicow Popieram. Mam 1,5 do 2,5 roku i jest bardzo dobrze, dogadują się. Te 1,5 roku na początku się tłukły o naszą uwagę i zabawki, ale wyrosły z tego i są nierozłączne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Enigma__
Dziewczyny dziękuje za te słowa. Moja mama też mi powtarza, że dla dzieci nigdy miłości nie braknie. Ja byłam najmłodsza, a było nas 3. zawsze się czułam kochana i chyba najbardziej rozpieszczona ;) Tylko boję się, że to mi nie minie i skrzywdzę dziecko, siebie, męża, córkę.. czuje się z tym źle. Mąż chce się już starać, bo o córkę staraliśmy się długo, a chce, by różnica między nimi nie była większa niż 3 lata, chyba jednak nie dojrzałam do kolejnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waccciia
Mam dokladnie te sama sytiacje ,lacznie z wiekiem dziecka :) ale ze jeszcze pamietam ,jak sie balam pojawienia sie pierwszego dziecka i jak NIC z tego czarnowidztwa sie nie potwierdzilo -to po prostu zamykam oczy i co ma byc to bedzie :)jakos mi sie wydaje,ze bedzie fajnie. oby tylko szybko sie udalo,bo na pierwsza corke sporo sie naczekalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Enigma__
my tez o corkę staralismy się dosc dlugo,bylam pewna, ze pokocham ja najbardziej na swiecie, jest idealna poprostu. moze mi z czasem przejdzie..? nie chce dzielic swojego czasu na pol,chce sie teraz poswiecic na 100% corce.. maz tego nie rozumie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forumowiczka987
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI NA WWW.RAJKOBIETY.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×