Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Misiekele27

Komunia Św, jestem chrzestnym jak się ubrać?

Polecane posty

Gość Misiekele27

Witam za tydzień wybieram się na Komunię Św do mojego chrześniaka, kompletnie nie wiem jak się ubrać! Jakiś garnitur były dobrym rozwiązaniem ale odpada bo nie cierpię takiego ubioru. Może mi ktoś coś doradzi? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie cierpisz nosić garniturów, to może jakieś (porządne, nie sprane i zniszczone! ) jeansy, do tego koszula (może być kolorowa, byle nie za bardzo krzykliwa) no i buty - ale te już raczej nie mogą być adidasami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El_Pacyno
lubisz czy nie lubisz garnitur musisz założyć, kurwa nie wypada iść jak lump w jeansach i hawajskiej koszuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój spowiednik
jak już musisz iść na tę zakłamaną i durną uroczystość,to włóż coś luzackiego,tych odwalonych,jak stróż w boże ciało kretynów będzie tm pod dostatkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euhviuehvuieh
99% mężczyzn będzie ubranych w garnitur. Więc jeżeli wystąpisz w dżinsach będziesz bardziej się rzucać się w oczy niż gdybyś założył garnitur. Poza tym bycie chrzestnym do czegoś zobowiązuje więc ubierz się jak na DOROSŁEGO MĘŻCZYZNĘ przystało a tak to marudzisz się jak gimnazjalista. Oni to przynajmniej potrafią w czasie egzaminów ładnie ubrać. Poza tym facet w garniturze wygląda bardzo dostojnie i elegancko. Jak założysz jeden dzień to nie umrzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiekele27
Nie myślę o dresie czy spodniach dżinsowych, myślałem o spodniach takich wizytowych. Nawet jak bym chciał założyć garnitur to i tak tego nie zrobię bo go nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euhviuehvuieh
To se kup. Albo wystąp w dresie. Dres spoko jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiekele27
Widzę że tu konkretnej odpowiedzi nie uzyskam, najlepiej będzie jak nie pójdę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotkaa
W takim razie proponowałabym spodnie na kant, do tego koszula i krawat "śledzik".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gamba

mój narzeczony ostatnio był poproszony o bycie chrzestnym i byliśmy własnie na chrzcinach. Żadne z nas nie bardzo wiedziało jak wypada się ubrać (wiadomo, że elegancko!) więc po prostu poszliśmy do salonu Roland Moda Męska na Radzymińskiej w Warszawie i tam personel doradził konkretne rzeczy na chrzciny 🙂 dobrali bardzo fajny i taki nowoczesny model garnituru, koszulę, krawat... generalnie wyszedł z całym kompletem i był gotowy na imprezę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×