Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

9 kwietnia dostałam okres.Wtedy też zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne.Musiałam niestety przerwać ich zażywanie ze względu na fatalne samopoczucie.Brałam je 9-18 kwietnia. 22 kwietnia dostałam plamienie z odstawienia. 2 maja miałam zbliżenie z mężem.Jedynie petting.Bez penetracji,wytrysku.Wydaje mi się że ciąża nie jest możliwa. zaczęłam jednak czuć się dziwnie-ból brzucha,senność,częste sikanie.To u mnie objawy pms,ale to także objawy ciąży.Czas kiedy się pojawiły te objawy(już 5 dnia po zbliżeniu) świadczy o tym że to pms,bo na objawy ciąży za wcześnie. Mimo to dla pewności zrobiłam 2 testy ciążowe-10 i 12 dni po pettingu.Oba dwa wyniki negatywne. Czy wg Was mogę być spokojna?? Zaczęłam troszkę panikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynie petting.Bez penetracji,wytrysku.Wydaje mi się że ciąża nie jest możliwa.Sama sobie już odpowiedziałaś,poza tym 5 dni od zbliżenia nie ma żadnych jeszcze objawów ciążowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją głupotą było to że przerwałam tabletki w trakcie. Byłam u ginekologa(nawet mnie nie zbadał) powiedział mi że mam liczyć cykl od pierwszego dnia normalnej miesieczki(nie od plamienia z odstawienia).Zapoznawałam się z opini lekarzy na internecie.Piszą że teraz trzeba liczyć cykl od pierwszego dnia plamienia z odstawienia. Jak to jest naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że to przez burzę hormonalna jaka masz po tabletkach. Miałam podobnie po odstawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że to przez burzę hormonalna jaka masz po tabletkach. Miałam podobnie po odstawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×