Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

chluuuuuup, i siuuuuuup, na jedną nóżkę, na drugą nóżkę i na rączki dwie... Zaraz mi stuknie rok jak zaszłam w ciążę więc i rok posuchy. To trza nadrobić, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeezzzuuuuuuu!!bez obrazy dla blondynek ale ja to jestem kreton:D:D:D: juz wszystko wiem!!!ten kielonek drugi wodki przejasnil mi totalnie w glowie:D:D:D juz Cie widzialam Czacha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasciwie,nie przypisujac sobie zaslug,to Polowek wrocil i mnie oswiecil!! ale komputerowy imbecyl ze mnie jest\!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejx juz bym chciala wszystko ale Polowek moze krecic nochalem,bo Mielismy Porozmawiac:P ale jeszcze raz dzieks.kurwa ciesze sie jak me dziecko ze smoczka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jełop jestem. zawsze byłam. nie lubię tego. to powinno służyć tylko do kafetrii. niestety czasem trzeba korzystać też w innych celach i wtedy zawsze pojawiają sie schody:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się nic nie napełniało :O Szarpałam się, codziennie do poradni laktacyjnej dymałam, dziecię dostawiałam, laktatorem cyce maltretowałam... :O Leciała, ale krew :O A jeszcze, głupia, sobie wyrzucałam, żem beznadziejna matka. Ale teraz się cieszę, że wyszło, jak wyszło, i ewentualne drugie będzie od początku na mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam dwa razy o samo- początek- bajka. póki dzieci naprawdę małe. a później wodniste to to się robi i braki są nieziemskie. I nic kurwa na to nie działa wbrew temu co mówią matki nadgorliwe :Odziecko może sobie ciamkać nieustannie cały tydzień i guzik to da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jaaaa bez pomocy tegoz oto w kuchni bytujacego,chyba nic nie wysle:O ale moze sie naumie// chodzi mi o jakies zdjecia majlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co z tymi zdjęciami? ja wysyłam zawsze tak: mąż mi zmniejsza fotkę żeby szybciej poszło a potem to juz tylko dodaj załącznik biorę i szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,dzieki za podpowiedz. bo ja kiedys jak probowalam wyslam to sie nie udalo:Oale pewnie dlatego ze nie zmniejszylam:O a to podobnie jak jakies nk... kurwa,ale drze ta woka,,,,,pijemy bez przepity,bo sie skonczyla.cholerne nalogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×