Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

ja też bym słała bez zmniejszania. ale mój mąż mnie uratował przed tym błędem. dzisiaj wysyłał swojej siostrze to pokurczył dzieciaki to moze jutro podeślę. bez siebie- bo ja rozkurczona. a zdjęcie mam ostatnie z okresu ciąży- i to dość byle jakie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nawet nie wiem, jak się zmniejsza :O Mąż ma jakoś automatycznie ustawione, z mojego aparatu wychodzą ogromne, z komórki małe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czacha-faktycznie troche przypominasz belfra:)ale moze dlatego ze jakos kojarzysz mi sie z szwagierka,a Ona tez nauczycielka niemieckiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chryste, druga :O 9 kolczyków w uszach, tatuaż, łeb podgolony i zafarbiony na kolorowo (no dobra, na zdjęciu nie widać), a te mi tu tak... od belfrów... ;) Sarna, fota! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to postaram się zmniejszyć bo w komórce jest mała rozdzielczość czy jakoś i dlatego sa małe. a w aparatach jest lepsza. z tych dużych można duże wywołać i sa ładne. małe do wywołania sie nie nadają a ja mam nadzieję belfra nie przypominac. ino studenta bym wolała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka druga???ja nie kaman???? jutro fota.ale tez leb podgolony,kolczykow tylko kilka zostawionych:D:D:D ale tak to Aniolek:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgasilas!!!! he he!! teraz pijemy wino:) Polowek zachcial zebym Mu brew przebila!O!!!!!!O!!!!!! mozecie myslec ze my to patologia------------- ale tak nie jezd:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac---- ministrantowa przepiekne zdjecia!!nawet Polowek byl pod wrazeniem:) i z tych ktore podejrzelismy-male BB---cudo!!!!! cium!!! Polowek przywlokl kanapki odchudzajace!bez MIESA za to z majonezem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×