Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Pół - tajny -kownik : założysz mi, jak zobaczycie jakieś bzdurrry pod tym nickiem, bo mi dawnooo teemu jeden chuj złamał hasło do niego (ale zdolne te pieruny kafowe..) i pisał jakieś ordynaryje agresywne z niego do ludzi.. To mi go zbanowali.. A tera odwieszony jest. Po pierwszym bluzgu w waszą stronę zorientujecie się, że to słynny kafeteryjny Desznik, nie ja (bo to on się podszył). Wtedy zaczernię coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżesika
naprawiam sie.wczoraj symultanicznie czytalam i robilam tutaj, na pisanie rak braklo.moja baba bezzebna nadal ale ostatnio miewam noce hardkorowe i bladym switem obstukuje lyzka dziasla,zeby poczuc sie lepiej ze niby usprawiedliwienie..i nic..wiec strach blady co bedzie jak to bedzie TO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyślij.. :D Ja w liceum nazwałam się.. Amabel :P Bo moje własne zabrała koleżanka, która była wcześniej na liście w dzienniku, a anglica wyczytywała i zażądała zmiany, bo do 2óch tak mówić nie będzie i już.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórka, bo szwankuje klawiaturka: Dżesika - masz me ulubione Imię.. Przebija je tylko Brajan i Kevin.. (najlepiej przez W). No, moze.. Alanek (słodko do mdło..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nno.serio pam i am probowalas?XD wczoraj nabylam nocnik,baba musi zaczac go obslugiwac, takie postanowienie mam!bo jak spotykam lalki z dzieciakami 2 lata z paczka pampersow w garsci to uwazam z e nieporozumienie..al moze powinnam zaczekac z wyrokami..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnej nie brakuje energii o poranku??? Ja we wtorek obudziłam się za pięć ósma i w konsekwencji musiałam napisać jedno usprawiedliwienie nieobecności na 1szej lekcji.. Dobrze że sama miałam na 13.30.. Mnie by nieobecności na szkoleniu nie usprawiedliwili..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×