Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Idem za chwilę na prywatny masaż (nieerotyczny) ;) Bom jeszcze w piżamie :) Może pomoże.. A potem se zrobimy kawsko, coo..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś próbuj,ę ustroić wstępnie kościół na za tydzień - jako Ta Artycha.. Aaale mi sie nieee chceee.. tam iść.. Bym se w łożu zaległaaa.. Ale Takiee Słooońcee wali.... U mnie +19, w Knox - +18. Tyle że tam Noc Głębokaaa... Ustawilam se monitoring pogody.. :) Chociaż tyle.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaale mieli już międzylądowanie u pedałów.. Znaczy: in Holland.. Mogli z Amsterdamu.. cokolwiek.. Zobaczysz, jak Ci Mały Płaz Latającą zostanie.. Nerwica.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam, mniam.. Idę wstawić wodę.. ;) A wiesz jak brzmi trzecie pytanie w sprawdzianiku na IQ? "Co musisz.. żeby zagotować H2O" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na schipolu w Ams? oj no przecie nie nadała, bo patrzyła z rozdziawioną buzią na wielkie niebieskie samoloty KLMu. A jeszcze jak lądowała na tym pasie, co samolot po wiadukcie jedzie a w dole samochody jak resoraczki... Haa, to bosko wygląda z perspektywy pasażera resoraczka :D dojeżdżasz do wiaduktu a nad tobą dżambodżet przejeżdża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dobra.. Ja jak w późnym już PRLu wyrwałam się ze zgrzebnej papiertoaletowej szarości do Reichu, to se od razu nawet dezodorant i majtki poleciałam kupić.. ;) ..Bo kolorowe był y.. A dezodorantu używałam potem przez następne.. 7 lat.. Bo trafiłam z zapachem i perfumowany był, a kraj sprowadził.. Limara Caraibian Fleur mu było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wąskich :) Mój był turkusowy.. ;) Ale takie to trwałe skubane było, że nawet rzadko wodę perfumowaną dokupowałam, a i tak koleżanki w pracy mówiły, że mnie wyczuwają, jak korytarzem przejdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co fajne? wieża z gałką? ;) exbojfrend mojej teściówki pracuje jako mechanik na schipolu. Pokazywał foty z hangarów, gdzie samoloty przegląd mają. Np fotę gdzie stoi przy silniku airbusa. To dopiero było łał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×