Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

"Fala Tyskiego nadchodzi" :D "Boniek z Figo i Van Bastenem zadają pytania..Ty odpowiadasz i WYGRYWASZ ZGRZEWKI TYSKIEGO..!!!" Ja pitolę.. Co za BONUS..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie znowu cała blacha pizzy się piecze, dzieci jakąś manię mają ostatnio, ale taka wersja na bogato, nadzienia 3 razy więcej niż ciasta :D do tego carlsberg, bo był na promocji czacha a co z tarczycą miałaś? bo jakoś ominęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Codziennie do wygrania 1000 zgrzewek Tyskiego.. Szybka dostawa Nagrody kurierem.. NA KOLEJNE MECZE..!!! A jak rzuci w krzaki w ogrodzie, jak ten Kurier Myszy.. grzejniczek..??? Cium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czacha - za Twą Tarczycę.. i w Imię Mojej.. Niezbadanej jak Atlantyda.. jeszcze.. :D Doktor, co mnie skierował był na Badania Tejże nadal Nieuchwytny... Teraz wyjechał na Boże Cielsko.. :D Taki peregrynujący chłopina jest.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mniam, jak ja lubię taką pizzę z mało ciasta i dużo dodatków [oblizuje się aż po nosie]. Z tarczycą to jest tak, że od jakichś dwóch lat bolą mnie nogi. Takim bólem jak przy grypie, czycuś, że stać nie można, siedzieć nie można, nogi pulsują od wewnątrz jakby gorączką :O A do tego jak gdzieś idę, to w pewnym momencie nogi jakby mi sztywnieją i idę coraz wolniej, czasem nawet zdarzyło się upaść :O W czasie ciąży mi to przeszło, więc olałam, ale 4 miesiące po porodzie wróciło, no to polazłam do lekarza ogólnego, kazała mi sprawdzić różne rzeczy, wszystko było w porządku, więc wysłała do endokrynologa i tam się okazało, że mam guza na tarczycy, który spowodował lekką niedoczynność. Pani endo kazała żreć tabletki i stawić się na kontrolę, no to się dziś stawiłam, i okazało się, że TSH dzięki tabletkom w normie, a nogi napierdalają dalej :O Teraz chce mnie skierować do reumatologa. Aha - i nie podobają się pani endo moje rozstępy na brzuchu. Normalne, pociążowe rozstępy, ale ona mówi, że coś ją w nich niepokoi. I martw się, kurwa, człowieku, i lataj dalej po lekarzach, aż dojdziesz, co ci jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest stanowczo za duże, powinno być poniżej 2 i zbyt długo to trwa trochę wg mnie, 3 miesiące to powinno być już w normie, może zbyt małą dawkę ci zapisała a t3 i t4 ? a jakie masz przeciwciała? ft3, ft4, tpo ? i jaki masz poziom żelaza? W normie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wspolczuje problemow zdrowotnych:( Polowek mi prawie zszedl od bolu plecow wczoraj:O:P wiec,,,lacze sie w bolu z wszystkimi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krewna, nabądź w netto wodę mineralną muszynianka ma świetny poziom magnezu i wapnia, jak będziesz wypijać butelkę dziennie, to możesz sobie darować w tabletkach, bo z tej wody świetnie się wchłania O.o jak mówi półkownik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka-------po pierwszej ciazy mam mieszane uczucia w stosunku do niej,tyle lat.teraz wypije,ale bywalo ze na sam widok etykiety mialam odruch wymiotny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anemię mam, więc z żelazem kiepsko (ale już łykam, co trzeba). ANTY-TPO mam 3,2. A tych innych, o których piszesz, to albo mi nie kazano robić, albo nie wiem, gdzie tego szukać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czacha- ja cię mogę tylko powspierać mentalnie. wszelakie problemy zdrowotne czepiają sie ostatnio rozmaitych bliskich mi osób. temat więc mi bliski. ponieważ na tarczycy się nie znam to tylko mogę za nią chlupnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×