Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

to leczenie dzieci wykończy mnie finansowo. Dlaczego nic nie idzie zrobić za frajer. Musze teraz dziatwę przebadać na pasożyty. znowu sporo kasy pęknie. to mnie wykańcza. każdy miesiąc z jakimiś dodatkowymi atrakcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mój gust, to administracja w takim przypadku powinna komisyjnie drzwi ćwokowi wyjebać i wodę zakręcić zaworem, a następnie obciążyć kosztami wstawienia nowych und całej akcji wogóle. Jeszcze powiedz, ze to ten sam, co miał zamarznięte zimą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mój blok jest specyficzny:( 1/3 mieszkań pustych, na palcach jednej ręki można wyliczyć rodziny normalne, tj. takie które się myją, sprzątają czy gotują. reszta na to zlewa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale 30 nie zbierzemy. tu masa brudasów i pijaków:O ostatnio cos tam niby naprawiali- ale od zewnatrz. dwa dni przerwy i znowu sie leje. chwała ze mam licznik na wode w domu bo jeszcze rachunki by wzrosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, potrzebuję wsparcia. Dziś, pogryziona dotkliwie, postanowiłam zakończyć karmienie. Zakleiłam cycki plastrem i mówię, że zepsute i nie ma. Stwora w dzień nie spała i pewnie zaraz padnie, ale tak czy srak, przede mną wieczór i noc. Aby nie kusiły mnie łatwe rozwiązania kupiłam sobie dużą maślankę, w dodatku truskawkową i zamierzam ją zaraz wypić całą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pyffka.. Bo przyniosłam tonę papierów pracowych i zamierzam rabotać w nocy :O Mam wkurwa na szefówkę.. Dopierdala tyle biurokracji, że się ledwo dyszy, a potem z buzią, że nie zrobione. Robota zrobiona i to Rzetelnie (chyba o to chodzi?) ale biurrwokracja leży, więc.. Najlepsi są ci, co odpierdalają na odwal ( i ja za nich w pocie czoła poprawiam - nawet byki stylistyczne i ortograficzne) ale za to papierków wykazują mnusstffo mnóstwiście.. I mają w nich jebany porządeczek.. Wrrrrrrrrrrrr.. Ja mam leczyć, czy powielać epopeje narodowe? Oraz sprawozdanka, wyciągi, zestawienia Prognozy i Antycypacyje.. Kolejne obfite rubryki w Licznych Arcyważnych Księgach.. Niedługo będę na piśmie prosić o papier do tyłka.. Bo o ten do xero już trza się wypisać w księdze.. FAK! Tak, wiem.. Mantra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zjedz Coś Naprawdę Pysznego.. Ja po 3 tygodniach liści pożarłam gulasz z wieprza z modro kapusto i od razu jakoś.. inaczej percepuję Świat.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×