Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Jutro zobaczysz, jaki efekt po całym dniu i jak nic nie będzie, to się nachapiesz więcej albo czego innego. Ja bym tak ze 3 dni żarła sama z obserwacją, a potem najwyżej dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie. dziecko moje starsze wydaję. do zoo- gdzieś do Niemiec ale w sumie nie wiem gdzie:P Co mnie to w ogóle obchodzi. ważne że dziecko jest szczęśliwe a ja mam półwolne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam o tym bo to dziki zwierz. Pewnie odnalazłby się wśród małp;) Młodego nie ma, młoda śpi, mąż sprząta a ja piję kawę. Trzeba wiedzieć jak się w życiu ustawić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama sobie niby znalazłam. ale nie wiem czy to fajne. jakby się komuś coś nasunęło to poproszę. najlepiej domek- żeby dzieciaki mogły hasać po trawie Planujemy różne to rzeczy od kilku dni i cały czas zmieniamy plany i już w końcu nie wiem na czym stoję i trafia mnie szlag:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chciałam zauważyć że jest nas coraz mniej. zaraz trzeba będzie wrócić na stary nazbierać nowych nabytków. Na stałe jestem ja, nieletnia, półkownikowa i ogryzkowa. czerwień nie może odkopać się z gratów, wieśka nieustannie zapracowana albo rodzinę leczy, patowa tez sporadycznie, sarna się wczasuje, imbir przepadł na dobre, dynia czy dżes wpadają w biegu, czachę przygniotło probemami, szefowa całkiem się wypięła. Na starym to chociaż sralec nabijał frekwencję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wypraszam sobie, ostatnio bywam dość często:p Jaki dziwny ten urlop, dwa dni w domu spedzilismy w takiej zamule, ze masakra. Na dworze brzydko i zimno, dzis nawet wypiłam dwie herbaty... i gardło mnie znowy boli, a tydzień temu skończyłam antybiotyk... Bezsens. Półku, jogurt jest najłatwiej przyswajalny, bo częściowo strawiony. Ja zaczynałam od naturalnego, a od tygodnia mój syn je płatki z mlekiem! ZEGNAJ BEBILONIE PEPTI i 10 puszek na miesiąc za 22,23!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moja córka się zrobiła strasznie marudna. Wiem, że zęby jej idą ale to już przechodzi wszystko, czepia się nogi i całymi dniami trzeba z nią łazić albo trzymac na rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E. też marudna. taka stękająca:O Taki drogi ten pepti dla dużych dzieciów? my za nasz płaciliśmy 14 z kawałkiem. Co Wy tacy antybiotykowi?? ja nie pamiętam kiedy ostatni raz brałam. tzn. wiem- na zęba 7 at temu. a na chorobę to nie dostaję. mocna sztuka chyba jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas piękna pogoda, słonecznie i bezchmurnie. Wyszłam do kościoła garnizonowego, na defiladę, a z tego powodu spontaniczną inicjatywą rodzinną wylądowałam na opalaniu w ogrodzie. Wysmażyłam się na skwarek :) Obiad maksymalnie dietetyczny 2 jajka ze szczypiorem z grządki i brzoskwiniami z drzewa :D Musiałam pochłonąć porządną kolację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat śniadania prawie nie tknęłam, potem byliśmy na kawie z ciastkiem i się zapchałam na długo, jaja wystarczyły. Ale teraz już musiałam coś wtrząchnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×