Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Ktoś mi powie dlaczego moje dziecko bezczelnie się obudziło i gada do przewijaka zamiast spać?? i czy jest szansa że zaśnie samodzielnie czy też mam się z nią bujac do 22 abo lepiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z antybiotykiem nie wydoliłabym inaczej przy takim zapaleniu gardła... A czy Wasze dzieci miały fascynację kupą? Bo mój syn właśnie siedział w wannie, zesrał sie i położył kupe na boku wanny. No błagam, to już chyba przesada. Wybaczcie ze to pisze zaraz po temacie gównianym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż takiej to nie. nie obrzydza go ale nie bawi się też tym cudem. za to kuzynki syn był swego czasu zafascynowany i jak któreś dziecko załatwiało się do nocnika albo było przewijane pytał czy może obejrzeć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątek robimy wypad nad morze. z racji tego, że mój samochód umarł jedziemy pociągiem. zabieramy tez siostrzenicę. nie wiem jak podołamy- to nie jest baba łatwa w obsłudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To weźcie kogoś do pomocy. Co do kupy - teoretycznie jest taki okres w rozwoju dziecka.. Ja nie doświadczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle tych tematów nie rozumiem - albo ją coś niepokoi i idzie do logopedy (za darmo) albo tylko gugluje, pyta znajomych i ćwiczy sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to takie pójście na skróty:) Znajoma tez mi ostatnio mówiła że jej mąż uczy 2,5latka :r". Powiedziałam żeby się odwalił bo dopiero narobić może. nie wiem ile w tym prawdy, ale na zajęciach logopeda kiedyś nam opowiadała, ze rodzice tak naciskali na dziecko, że nauczyło się wydrgiwać r języczkiem. i później tego wytępić nie szło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor. Upszejnie donosze, ze od poludnia do po trzeciej przespalam jak betka w towarzystwie dziecka mego. Stary wrocil wczoraj w nocy wiec walnal sie na drugim wyrze, a potem to juz jakos malo dnia zostalo. Nie lubie spac w dzien, ale taka zamulajaca dzis pogoda, ze nawet nie wiem kiedy mi bezpiecznik wyskoczyl. Wieska, a co ty tak drogo placilas za pepti? Nie mialas rp na przewlekle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis tez totalnie w dole energetycznym. Najchetniej bym tylko spala... Polko ja od niwego roku tak place. Z mlodym nigdy nie bylam u alergologa a mloda sie w dziwnym czasie urodizila, bo jak przeszla Na butle to akurat styczen i nowe zasady. I odpuscilam, szczegolnie z mlodym bo mu caly czas probowalam wtedy podawac nabial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAA, to dlatego takie koszty ponosiłaś. to inna rzecz. Półku- a mi się kojarzy że Ty nieustannie zasypiasz z młodą w dzień:D Ja poszłam spać po 21. zrobiliśmy młodemu frajdę, pozwoliliśmy mu z nami zasypiac i zasnęliśmy szybciej niż on:O spałam mniej więcej do teraz i zaraz pewnie znowu śpiąca się zrobię:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyy... No, taka pogoda, że chyba szkoda, ze nie mam dziecka sypiającego w dzień.. ;) Półek, a może Ty sobie zrób badania tarczycy..? Właśnie się wybieram do przychodni po skierowanie, zdaje się, że TSH jest w koszyku? Bo się zrobiłam uboga.. MIni, znalazłam zalecenia Patowej - wszystkie te robiłaś? T3, T4, FT3, FT4, TPO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę. Wolałam wiedzieć wcześniej, ale może się z gościem dogadam. Patowa to już w ogóle przepadła, a kiedyś mi zrobiła cały wykład tarczycowy, tyle, ze nie mogę go znaleźć - Gugiel wymiękł, rzucił tylko tym ostatnim wpisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Donoszę, ze na nowym jest super :D Nawet sprzątanie mnie nie zniechęca, chociaż zakwasy mi się porobiły w całym ciele. Netia się nie spisze póki co i chyba się pożegnamy, dlatego będę na razie korzystać tylko w pracy. Coś ważnego się wydarzyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Kto ma kawe???? Czesc CZERWO:) Gratuluje i ciesze sie razem z Toba! Streszczac nie umiem tak jak Półek więc musisz na nią poczekać. U mnie wkurw. Od trzech dni dzwonilismy do kuzyna mojego meza który nie mógł się zdecydować czy wpaść do nas będąc akurat dziś u teściowej mej a potem jada na hel. No i teściowa do mnie mówi, że mam się nie nastawiać bo oni u niej spędzą czas. Na to ja opróżniłam całą lodówkę, bo jutro wyjeżdżamy i nie mam nic, prócz kawałka sera i chleba. Na co przed chwilą zadzwoniła teściowa, że wpadną wszyscy (6osób) po 14. No ja jebie, czy to ja pojebana jestem, że mnie to wkurwia? w dodatku mąż na próbie w innym mieście i nie wziął telefonu. I ja oficjalnie mówię, że MNIE TO WSZYSTKO PIERDOLI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa dla zestresowanej :) Dorzucam resztę Delicji Jedynych z Wedla ;) Czerwona - to się podziel przemyśleniami na temat nowego dostawcy netu, bo pewnie research zrobisz :) Że na nowym jest super, to wiem. Myśmy się upajali tą dziuplą jak nienormalni :D Zmiany na lepsze cieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesia - gościom chleb z serem i zbolałą miną pt. "Niestety, nie uprzedziliście nas, więc nie mogłam się przygotować" :D Może się nauczą manier.. Przynajmniej jest nadzieja ;) Czerwona - poszukam poprzedniego zestawienia dla Dyni, nie chce mi się od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieletnia - tam jest dostawca lokalny, więc do Ciebie nie doleci ;) Ale nowego mogę sobie wziąć, jak już na pewno rozstanę się ze starym (nie mężem :P) Wiesia - współczuję. Teściowa idiotka czy pamięć jej szwankuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam Dynię, ale nie chciała streszczenia. Przychodzi mi do głowy tylko, że Stwora Półka się odalergizowuje, Mini wróciły gary do kuchni i szuka kwatery w Pobierowie, Gryzia kupiła fiżylanki do kwitnącej herbaty i gości burmistrza ;) Patowa zniknęła, Wiesia powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Którego burmistrza? ;) Półku - super, ze młoda lepiej przyswaja :) Zawsze to większe możliwości. Mini - a jakie gary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojęcia nie mam, napomknęła, że burmistrz i prezent musi być pomysłowy, bo gość różne rzeczy kolekcjonuje (odpadają kobiety ;) Gary z racji remontu (?) Mini miała wszędzie, chyba wczoraj świątecznie upchała z powrotem ;) Półek pewnie siedzi w kącie i napycha się nabiałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stwierdzam, że bardziej niż chłopa na stałe trzeba mi rosłej Ukrainki zaprawionej w sprzątaniu śmietników.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×