Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

no ale te paski czarne, no! I wierz mi, nie chcesz się zamienić. Zawsze byłam obdarzona solidną porcją dupy, którą uważałam za swoje przekleństwo i przyczepę przyczepioną z tyłu wyłącznie ku utrapieniu. Teraz już jej nie mam i wcale mi się nie podoba. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę, chcę.. :D Większość życia trapiłam się niedoborami w staniku, nie wiedząc, że istnieje frakcja facetów, którzy lecą na mój spory tyłek.. :D Stary to się normalnie zachwycał.. :P Jakoś tego nie rozumiem.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... No angina moja.... Caly urlop chorobowy. Ji dzis wreszcie slonce wyszlo a ja w lozku. Ale i tak nie mam na co narzekac bo maz sie zajak dziecmi i mam okazje odchorowac. Polko ja bym wino zaniosla. Kartka tez moze byc ale kasa to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Wiesia:( na poprawe humoru moze zajrzycie na sabat?? pare fotus mniej lub bardziej lubieznych wrzucilam,ale spoko-te z golymi cyckami i dupami zostaly u mnie w domu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ze moj tesc dal wczoraj mlodej lizaka? !!!!!!! Do dzis wkurw mnie trzyma. W dodatku mimo naszego opierdolu on caly czas jest z siebie dumny,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszlam na sabat ale nic nie widze :/ ja wlasnie odprawilam gosci i niestety ale mam baaardzo chorego atdzia, dzis nam prawie zemdlal, zwymiotowal przy obiedzie i ledwo idzie sie z nim dogadac ma ogromna goroczke, daje mu paracetamol i nic a lekarka twierdzi ze to wirus, tylko ze u niego pzrechodzi w angine :/ rano bylam u lekarza i bylo ok a teraz ma tak zapuchniete gardlo ze ledwo dyszy :( mam wrazenei ze te dzieic calusienkie lato sa chore, tygodniowo mi idzie na leki ok 60zl :( mam serdecznei dosyc jak nei ejden to drugi i na zmaine :/ goscie pojechali i wprowadzili mnie w zaklopotanie, wszystko nam stawiali urzadzili suepr wycieczke itp.. az mi okropnie glupio, za to tadziu zadowolonyz wujka ze hej :) przynajmniej jedna duszyczke przyjazna sobie i w miare rodzine ma :> a no i filizanki sie spodobaly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o co kaman???? sprawdzalam wczesniej na sabacie i byl mail ode mnie(oprocz tego jeszcze te dwie smieciowki)a teraz nie ma?! ktos usunal czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesia-jakbym o mojej matce czytala-z tym lizakiem!ona zawsze byla niereformowalna w tym temacie.na poczatku az sie kisilam ze zlosci,a pozniej odpuscilam.nie warto sie denerwowac;zwlaszcza ze mam widzac moj wkurw dawala potajemnie albo na legalu z zlosliwym blyskiem w oku:"dziecku wydrzesz z reki????"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dziec wreszcie zaczela do mnie mowic-mama!!huuuuuuuuuuura! teraz chodzi i nadaje caly czas:mamamamamamamamamamammmmamamama! cudownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wszystko przez przewijaki na promie/toaletach na stacjach benz. gdzie bylam zmuszona Ja klasc i wsrod dzikich wrzaskow zmieniac pampera.tak sie bala potwornie,ze spadnie:O ze az sie odblokowala i stad to:mama:) nie ma tego zlego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie dzieciaki wymęczyły. ale wyjazd się udał. wszystkie były grzeczne. gdyby nie siostrzenica zostalibyśmy na noc. ale jutro sobie odbijemy. jedziemy też i zostaniemy do niedzieli. spróbuję nadrobić coście nabazgrały ale nie wiem czy zdążę- bo muszę nas wyrychtować na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos w tym domu pije wino??? czy same sierpniowe abstynentki tu urzeduja? chlapnij se Mini na odprezenie,siadz chwile,potem sie wyrychtujesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po to Mini walcze o skarpety, ze mam w sporej czesci terakote zimna, a mamy ostatnio zimno w tej okolicy i nawet bosolubna ja skarpety przywdziala. Stwora zas ostatnio kozami gwizdze po nocach, a rano jej sie zdarza schichac az do brody, boje sie czy sie z nia infekcja gardlowa nie podzielilam :/ no, w zwiazku z powyzszym wole nie dokladac kopytka-sopelka, aby nie uzyskac gila do pasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he-jelenia!chyba by Mu to określenie nie przypadło do gustu:Dale na partnera sarny zdaje się inaczej się mówi.nie pamietam teraz jak. a trzymalam Go tak,bo Mu od upalu popuchly i nie mogłam się oprzeć:D Sarnina faktycznie zakudlaczona;włos raczej delikatny po matce,ale ilością po ojcu nadrabia:) U nas Meksyk i na koci i w domu,ehh. Polku,u nas tez walka ze skarpatami,chyba taki okres w życiu bachorow:)raczej nie walczę,choć mamy carpets everywhere,to jednak na dole jest zimno;zreszta Ona i na ogrodowe płytki tak lata:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×