Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

współczuję szczerze. F. też miał taki okres to od skończenia dobranocki szczerze miałam go dość- po wyżej uszu to bardzo delikatnie powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyzwyczailam sie,my ogolnie chodzimy poznawo wszyscy spac... za to rano musze spac do 8.30(czesto ost wstajemy wczesniej)ale to taka stala pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz pranie rozwiesilam.dwa mam do skladania,ale przeciez dzisiaj n i e d z i e l a to co sie bede:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy ze latam jak popierdolona z motorkiem w dupie od rana..i jeszcze obiad zrobilam blyskawicznie i na zakupy pojechalam z holota,bo pan M musial sie zrelaksowac,popalac...jednym slowem poczuc sie jak na wczasach:D:D:D bo przeciez JA wczasy mam na co dzien!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ie mam zamiaru nic odkładać. sama od jutra zostaję z chatą na głowie. jak odłożę jedno to reszta się sypnie więc dziekuję bardzo. pranie i naczynia bezdyskusyjnie musze załatwić. Ja tez chodzę późno spać. ale zdecydowanie towarzystwo dzieci nie jest mi potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o opalaniu to ja sobie mogę pomarzyć. wszyscy wyblaknięci jesteśmy. na swoją osobę zastosuję samoopalacz. reszta musi poczekac aż wypuszczę ich z domu i natura zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja skladanie zostawiam na blizej nieokreslona przyszlosc.po prostu skladanai nie lubie chyba bardziej od prasowania:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×