Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vortigern

brzydkie dziewczyny.

Polecane posty

Gość Vortigern

po co one żyją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .mastes
huj wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEEEJJ
żeby takim głupim baranom jak ty udowodnić ze te ładniejsze to lafiryndy i wywłoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEEEJJ
.mastes a Ty mjestes obsraniec i basta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bblondynka absolutna
cieszcie sie, ze zyja.:) tylko dzieki nim nie grozi wam prawictwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbblondynka absolutna
i kto by cie wtedy bidoku zechcial?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfdfrfgerf
.mastes szkoda ze nie stales w kolejce po rozum , to brdzo smutne, powinienes sie leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .mastes
co sie kurwa leczyc! Na swiecie jest za duzo ludz! Trzeba wytępić te paskudy na marsa spierdalać! Tam sobie zyjcie pieprzone trondy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem pasztetetem
i w pełni popieram zdanie, że życie pasztetów niczemu nie służy. tylko się pałętamy po świecie i psujemy powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki "pasztet" zwykle zdziała w życiu sto razy więcej wartościowych rzeczy niż pustak, który tylko zmienia ciuchy i kochanków. Poza tym uroda to rzecz względna, ale z głupcem nie ma co dyskutować takich tępaków winno się niszczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem pasztetetem
każdy ma prawo myśleć, co chce. brzydcy ludzie mają w życiu pod górkę. w dzieciństwie wszyscy po nich jeżdżą, rodzina się śmieje, partnera nigdy się nie znajdzie. na chuj takie życie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .mastes
to niech sobie dziala na marsie! Kurwa człowiek wyjdzie ucieszony na spacer a tu idzie taka pokraka z ryjem jak dupa nosorozca i odrazu humor sie pierdoli! WYPIERDALAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .mastes
jestem brzydki jak osrana d**a bawołu indyjskiego cierpiacego na przewlekłe pęknięcie błony śluzowej kanału odbytnicy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .mastes
Używam natartych margaryną Kasia kolb amerykańskiej kukurydzy do zaspokajania swoich chuci oglądając przy tym napisy końcowe ostatniego odcinka Na Wspólnej i zaciskając zwieracze odbytu w rytm hymnu białoruskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .mastes
jestem C*pkus C*pkowski - kanibal cipek. Ogólnie najpierw c*pkę maceruję i nawilżam, potem nadziewam na rożen i wreszcie szprycuję śmietanką. Taką właśnie lubie najbardziej ! :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfdfrfgerf
lepiej wytepic debili czyli ciebie niz madrych ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .mastes
no i juz jakis urażony pasztet sie podszywa TFU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicciaaao
nie ma brzydkich kobiet, sa tylko rozne gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak już ja takie kurvy znam. Choć sama nie jestem brzydka, ani piękna, jestem oryginalna, dziwna, tajemnicza. Mam faceta na stałe i paru eks....... Kocham zwierzaki i to mój sens życia, zwierzaki i muzyka. Na takich jak wy to bym nawet nie nasrała bo tyle jesteście warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .mastes
najduję niewypowiedzianą wręcz przyjemność w wydłubywaniu sobie tej takiej czarniawej mazi spomiędzy palców u nóg i potajemnym wsadzaniu jej do kanapek koleżankom z narzędziowni ZNTK w Pruszkowie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .mastes
Muszę teź wspomnieć, iż regularnie masturbuję się przed plakatem niewolnicy Isaury, po czym udaję się na pobliskie bagno w celu skonsumowania spleśniałej kiełbasy toruńskiej, mającej zbawienny wpływ na moją potencję. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .mastes
Wypada mi również nadmienić, iż kolekcjonuję włosy łonowe swego kochanka, Łysego Romana, z których zrobiłem już trzy zmiotki do kurzu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×