Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy cos ze mna nie tak

sypiam z dwoma facetami. Czy ze mna wszystko w porzadku?

Polecane posty

Gość -Perwersja-
właśnie, porównujesz ich sobiw w łóżku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy cos ze mna nie tak
tak, każdy z nich jest inny ale z kazdym mi dobrze pierwszym jest bardziej delikatnie, namietnie, taki klasyk natomiast z 2 jest bardziej "ostra jazda" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy cos ze mna nie tak
to są dwaj rozni faceci, z wygladu, z charakteru i lozkowo tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
spróbuj z trzecim:) będzie jeszcze inaczej i jeszcze fajniej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy cos ze mna nie tak
ha ha poki co zaden mi sie na tyle nie spodobal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
nio to się dobrze rozglądaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malefic
ha ha ha. no to ci się spodoba. jak obecni ci się znudzą. albo oni tobą;) tak to jest koleżanko. masz generalnie takie przesunięcie w tył. za późno się puściłaś i stąd twój obecny etap. ale jeszcze nadrobisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
czy coś ze mną nie tak:) no właśnie w wieku 28 to juz powinnaś mieć kilkunastu zaliczonych co najmniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy cos ze mna nie tak
dajcie spokoj z tym nabijaniem się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malefic
ech. może jednak zaczęło być z tobą tak skoro wreszcie w wieku lat 28 zdecydowałaś się spróbować;) tyle że wiesz, pewnie nieświadomie poruszyłaś dość ważny dylemat; seks z jednym: czuły, delikatny, a z drugim bardziej musztardowy;) właśnie; obawiam się że już bezwiednie zderzyłaś się z tym problemem: jak połączyć seks niby czuły z ostrym czy też świńskim?;) ps. nie za bardzo wyprzedzam Twoje przemyślenia?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy cos ze mna nie tak
nie rób ze mnie ograniczonej, ok?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy cos ze mna nie tak
bo mam wrazenie,że tobie moj stan do 28 raz bardziej przeszkadza niz mnie ha ha:P:P:P nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma,no chyba ze Ty z tych co wszedzie widza "problemy", nawet w kawalku blony:P ja akurat sie nie przyznalam facetowi do tego, do dzisiaj nie wie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malefic
miałem wrażenie do tej pory że Ty, zakładając ten excytujący wątek, masz problem;) teraz tak: błona. jak błona? to jakaś niejasna przerzutnia;) i po secundo; facet? mówiłaś o dwóch. a to że komuś czegoś do tej pory nie mówisz, nie oceniam;) musisz przyznać:) natomist czy masz 28/38/58/18, nie gra roli, bo wiek kobiety nie zależy od jej seksapilu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy cos ze mna nie tak
facetowi, tak , :P nie przyznalam się FACETOWI, pierwszemu, ze jest pierwszym drugiemu nie musialam bo juz pierwszy nie byl :P:D ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malefic
ojej ale śurpryza;) wiadomo, masz tyle ile masz, odrobina dyplomacji nie zaszkodzi;) no ale co z tego, gdzie tzw. clue?;) widzę że generalnie nie za bardzo lubisz sie przyznawać i mówić prawdę;) mogę to zrozumieć, sam mam wiele kłamstw na sumieniu, ale mniej więcej lepiej ie łgać;) przynajmniej za bardzo;) ps. ale ta twoja błona to już zdewastowana czy jeszcze nie do końca?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy cos ze mna nie tak
a dlaczego mialabym mowic? wyjasnij mi to nie chcialam nie powiedzialam i tyle faceci roznie reaguja ( co widac tutaj tez) a ja chcialam sie zabawic, gdybym powiedziala roznie mogloby sie to skonczyc,:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy cos ze mna nie tak
niektorzy maja tendencje do doszukiwania sie "braku normalnosci" w poznim dziewictwie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yja , lepiej pozno niz wcale :D a teraz .... masz do nadrobienia conajmniej 10 lat wiec musisz dawac az iskry poleca :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy cos ze mna nie tak
i tak tez jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malefic
późne dziewictwo to nic dziwnego, tak naprawdę;) ja tylko się tak zastanawiam jak Ty się raptem ożywiłaś i już nie wspominasz o swoich dylematach moralnych;) cóż, późna defloracja plus taki odzew panów;) ciesz się życiem, ale z umiarem;) pozdrawiam, wcale nie maleficznie. oczywiście, zakładam że nie muszę Ci tłumaczyć tego przymiotnika, ponieważ nie jesteś ograniczona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak tylko pytam
nie nabijajcie sie tak z wieku malolaty :P nie wiecie, ze kobieta ok, 30-ki jest w szczytowej formie? :D u facetow "szczyt" przypada okolo 18-ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerar
hm.... naprawde cos nie tak z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
autorko JAK SIĘ WRZUCIŁO TEMAT TO TRZEBA GO PODTRZYMYWAĆ:) GDZIE JESTEŚ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black red white man
Normalna laska nadrabia straty. Jest w fazie fascynacji nowym życiem seksualnym, więc jeszcze ze 2 lata jej zajmie dojrzewanie do innych relacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D znam taka panne , po 30-stce byla ////przed byla zla na caly swiat zartow damsko meskich nie tolerowala , do kosciola biegala itd..... po przemianie wyszla za maz z lozka najchetniej by nie wychodzila zaczela popijac czesto a w koncu swojego meza porozem obdazyla .... i to wszystko w przeciagu 3 lat ot tak moze sie zycie dorosle potoczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D znam taka panne , po 30-stce byla ////przed byla zla na caly swiat zartow damsko meskich nie tolerowala , do kosciola biegala itd..... po przemianie wyszla za maz z lozka najchetniej by nie wychodzila zaczela popijac czesto a w koncu swojego meza porozem obdazyla .... i to wszystko w przeciagu 3 lat ot tak moze sie zycie dorosle potoczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy cos ze mna nie tak
ja nie biegam,nigdy nie biegałam:P u mnie akurat to nigdy nie był "problem" wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądny

Przestańcie osądzać, pzreciż tej dziewczynie należy się ta przyjemność. Dopiero się uczy bycia z facetami. Jak zajdzie w  ciążę to weźmie tego bardziej odpowiedzialnego i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaus

Mając 28lat to nie jest dobry pomysł.

Takie numery to jak się ma 24lata albo po 40 jak już ma sie dzieci.

Zwiazek z wieloma partnerami nie jest długo trwały a to w twoim wieku nie jest dobre. Bo wiek jest ważny bo za 2lata Panowie z twojej grupy wiekowek nie będą przychilni a będą woleli młodsze więc pojdziesz na bok. Zostaną ci strarsi nawet o 10lat łysi i grubi będą zgadywać a czy to ci pasuje. A twoi koledzy będą się bawić z 25latkami. 

Wybierz lepszego do życia czyli: dobry nie kutliwy, zaradny by dom ci wybudował, dobrą pracą by kasy nie brakowało, ogiera co w łóżku dobry, przystojny. Kolejność nie przypadkowa. Bo liczy sie charakter, umiejętności, kasa, sex, wygląd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×