Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

Lucy :już Ty się dziecko lepiej między mamę i tatę nie mieszaj, no chyba, że to chodzi o ten problem o inicjałach ZS Dziecko żyje w udanej rodzinie, więc co się dziwisz MOJA żono ,że chce żyć dalej w tym raju ?? refforma_... Mamo, masz jakiś problem z wujkiem? Nie mamusia ma broblemy z samą sobą ,no i znów chlapnąłem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się dzieje z kafe:O Wujek znów miał atak? Biedny:( Ateiści w tym kraju są dyskryminowani. Idę otworzyć sobie jakiś sklep, głodnam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testuję, czy się naprawiło Blu, OK jednak racja, ze czasami kobieta powinna być wyrozumiała, dlatego też nie skomentuję Twojego ostatniego komentarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy :widzę, ze czegoś się od żony jednak nauczyłeś a wyrozumiała nie będę, bo kobieta ma chyba mężczyznę inspirować, mobilizować i podbudowywać, a nie się z nim patyczkować? Jejku z kim ja się związałem ? Ta kobieta to tyran !!:o hmm mogłem się głębiej zastanowić , ale uroda Lusi mnie zaślepiła (tutaj ostro pojechałem po bandzie ,ale to ładnie wygląda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Refromo, to Ty nie posiadasz w domu zapsów żywności na co najmniej dwa tygodnie?? w matkę pod tym względem nie idziesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeee taaaam
to przestało być śmieszne po kilku stronach teraz to żenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
No prosze jak te malzenskie klotnie szybko przemijaja. A teraz nastapi sielanka i slodko anielskie zycie rodzinne. A moze macie ochote na jeszcze jedno dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy Windsor "ale uroda Lusi mnie zaślepiła" tłumaczysz się, czy chwalisz? Jadno i drugie ;) łeeee taaaam to przestało być śmieszne po kilku stronach teraz to żenua Żenujące to jest to ,że skrywasz się za pomarańczką złamasie/złamasko Co się dzisiaj dzieje z kafe ? Przeżywa oblężenie czy co ? Posty się nie ładują ,mieszają (a mam hiperłącze) ,kto tu miesza gdy pracuję na odbudową swojego związku ?Szczery to ty?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kto tu miesza gdy pracuję na odbudową swojego związku ?Szczery to ty?? " :D normalnie jaki nieustępliwy ;-) tylko czy jak tak będziesz intensywnie pracował, to ta kolejka ustawiających się lasek nie spowoduje jakiegoś korka pod Twoim domem (i uprzedzam ewentualne pytanie, czy jestem zazdrosna - nie, po prostu przeciwna zakłócaniu społecznego ładu) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
12:23 [zgłoś do usunięcia] Lucy Windsor i uprzedzam ewentualne pytanie, czy jestem zazdrosna - nie, po prostu przeciwna zakłócaniu społecznego ładu) Bardzo ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
Lucy - ja nie utrudniam. Ja sie ucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja sie ucze." aaa, chyba że tak przynajmniej Blu się pocieszy, że ktoś ma przed sobą o wiele więcej pracy niż on :) (widzisz Blu, jaka ja potrafię być troskliwa!) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś Twojej troskliwości Lusiu nie mogę wychwycić, dobrze by było gdybyś zadbała o moje zdrowie psychiczne (ZS, wiem ,wiem że się powtarzam) i fizyczne .Znowu mnie głowa napierdziela (to po wczorajszym festynie) i jeszcze ta mułowata kafeteria dzisiaj ,co się kurna dzieje ?Posty się nie ładują,muli (mnie też;) ) m.a.s.a.k.r.a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydałoSię ____
tęsknisz za zs?:P lusia to tylko przykrywka a ochotę masz na niegrzecznego szczerego :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydałoSię ____ tęsknisz za zs? lusia to tylko przykrywka a ochotę masz na niegrzecznego szczerego Łe ,a fe aż mną wstrząsneło .Wolę 1000 razy bardziej Lusię ,co ja piszę ,nie ma takiej liczby bym mógł wyrazić swoje oburzenie .Dobra ,wołają mnie na obiad ,spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
Jak tak dokladniej czytam to mi przechodzi ochota na posiadanie meza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dobrze by było gdybyś zadbała o moje zdrowie psychiczne (ZS, wiem ,wiem że się powtarzam) i fizyczne" a na co mogę liczyć w zamian? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia to tylko przykrywka a ochotę masz na niegrzecznego szczerego to muszę blu rozczarować stary w domu zakłada pończochy i szpilki po czym bierze w swoje wyrafinowane paluchy różaniec i modli się o zbawienie dla wszystkich nieszczęśników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
IKE - nie psuj sielanki malzenskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to milo z jego strony ze sie modli za familie i przyjaciol. Przesylam wam pocztowke znad morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 27
Kadarka - napisz jaka pogoda nad Baltykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×