Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

A Drabine chetnie biere. to ja się jeszcze zastanowię bo boję się, że będzie miała u ciebie za dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu gratuluję udało ci się to czego mi nie udało się uczynić możliwe że w tamtej sekundzie akurat mnie stary ignorował ostatecznie czasem wypada po tak szumnych zapowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się jeszcze zastanowię bo boję się, że będzie miała u ciebie za dobrze będzie miała jak w raju, u mnie mieszkanie dostosowane do drabinowych gabarytów, bo ja też jestem z klanu zyraf :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 28
Pavlo przyznal sie ze jest moim ojcem. To musialo byc przed slubem z Toba. Ale mamusi dalej nie mam. I meza tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to już wiem czemu ima nigdzie nie ma rozdeptałaś go ty wyrodna matko!😡 rozia zdecydowanie pozostaje w rodzinnym piekle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pavlo nie jest zawsze szczery? o masz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 28
PP - moze byl dawca nasienia. Dlatego nie zna mojej mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 28
PP - moze jestem z probowki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
ZS - Spierdalaj zjebie , tu sie rozmawia na powazne tematy . Wiec kto dzisiaj napije sie ze mna filizanki herbaty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczeruś
raczej GÓRU :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z.szczery to przykre widzieć Cię w takim opłakanym stanie... Może dla odmiany Ty napiszesz, co Cię boli i dlaczego jesteś aż tak przykry dla ludzi, którzy nie wyrządzili Ci żadnej krzywdy, poza kilkoma słowami, które ośmielają się do Ciebie pisać? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczery, do tańca trzeba mieć i siłę i chęć i wiele innych rzeczy, których mi akurat dzisiaj brakuje .... więc marny dowcip z tym tańcem może next time ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie to byl moj post o wariatce i historii naszych hmmm "kontaktow" moze znow napisze do mnie maila z zyczeniami? a moze za chwile napisze, ze sie swietnie bawi? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, widząc Cię w takim stanie wcale się dobrze nie bawię... wręcz przeciwnie, bo pamiętam miesiące Twojej świetności na kafe, czasami pisałeś dość mądre rzeczy ... jeśli akurat nie poniosły Cię zbytnio emocje.... P.S. Lubię wszystkim przesyłać życzenia /szczególnie na święta/ i nie uważam tego za coś kryminogennego :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:27 zawsze szczery moze znow napisze do mnie maila z zyczeniami? Nie, spoko maroko, możesz już od tej pory spać spokojnie i jeśli nie wykasowałeś, to czytaj sobie tamte życzenia na zdrowie, bo już następnych do Ciebie nie będzie :) pasówka?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj się musisz obejść bez łaszenia, bo śmigam do obowiązków zatem muszę się oddalić ..... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekoldcsx
Nadzieja8 Dzisiaj się musisz obejść bez łaszenia, bo śmigam do obowiązków zatem muszę się oddalić ..... :D pierwsze pozegnanie za toba czas na kolejnych 10 :D zaczynaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie.... To są te poważne: 10:50 [zgłoś do usunięcia] zawsze szczery wypie**alaj zuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orange .....powiedzmy, że Cię nie poznaję:D bardzo bym chciała, ale .... już mi się kawa kończy ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×