Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

Kote Fakty - 9 czy tam 10 - Trzeba robić co najmniej 20 kółek dziennie po pokoju

Polecane posty

z kotem na smyczy, żeby się przyzwyczaił - już trzeci albo czwarty dzień i Butterfly zaczyna załapywać, że trzeba podążać za nóg cieniem, by nie szorować podłogi brzuchem.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bleh, wypierrdalaj mi z tym. :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie nudzisz to czytaj
za 10 lat inaczej bedziesz gadać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och kurrwa, to te gównozjady już taką taktykę przyjęły? :O :O :O Chyba pomyślę nad jakąś stroną pod tytułem "rób minetę", bo to się już zwyczajnie w głowie nie mieści. :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 10 lat to móżyny się kurrwa zlecą i dziury wywiercą tym pieprzonym gnojom - nie wstyd wam? To pierrdolone Brava i inne dziwa wam już nie wystarczają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i lake it
Minetka jest fajowa, spróbuj raz a będziesz chciała ciągle. Mówię ci - nie ma porównania z masturbacją :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże, poczytałam sobie trochę i teraz już wiem czym się różni ukryta perswazja, jaką stosują media od kilkudziesięciu lat, ale jeszcze przynajmniej niektóre zachowują jakieś pozory, a zwykłe ordynarne zagrywki w stylu Cosmopolitana. Kurvva, to po prostu niesmaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sperminator 4
to jak jest? połykasz już czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka_90
To już się przyzwyczaiłaś i łykasz męskie białko bez skrzywienia? :) Ja tam lubię, trochę połknę a trochę wypłynie mi na brodę i ścieka na biust - mój facet tak lubi, mówi, że to kurewsko seksownie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-family
a wy dziewczyny polykacie czy wypluwacie? jak wolicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×