Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość language lesson

super facet - okropny seks

Polecane posty

Gość language lesson

otoz to: poznalam fajnego faceta. przystojny, inteligentny, wrazliwy, pewny siebie, z poczuciem humoru itd itp. lecz kiedy przyszlo co do czego to jest okropnie! mam juz swoje lata i mialam juz ilus tam partnerow no i musze przyznac, ze z nim jest najgorzej: w ogole sie o mnie nie troszczy w lozku, gdy to robimy nigdy mnie nie caluje tylko szybko mnie popycha, bo inaczej tego nazwac nie mozna, po paru minutach mu mieknie a on desperacko probuje mi go wcisnac na sile. facet a miedzy 25 - 28 lat wiec mlody. na poczatku zawsze mu przyzwoicie twardnieje a potem jak we mnie wejdzie to klapnie. nic nie pomaga, ze go caluje, ruszam seksownie biodrami, probuje roznych pozycji i urozmaicen ;) nie wiem jak to rozwiazac bo poki co cala euforia zwiazana z jego osoba mi przechodzi i unikam seksu jak ognia. poradzcie cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość language lesson
ktokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz.koolas@wp.pl
Może lubi inny rodzaj sexu. Może go kręci masturbacja. Może niech spradzi się w inny sposób np niech Ci zrobi dobrze paluszkami. Może się krępuje albo myśli że jak szybko to skutecznie. Ja bym porozmawiał na Twoim miejscuu z nim o sexie. Co lubi itp. Może jest fetyszystą i się krępuje tego powiedzieć- a jest to u wielu facetów. Nie wydaje mi się że jest egoistyczny i chce siebie zdowolić. Dodam jeszcze jedno. Miałem kiedyś kobietę która mnie nie kręciła, nie chciał mi stanąć przy niej-nie było chemii. Coś w tym jest. Ona może różne rzeczy robić i lipa. Trzeba umieć dotrzeć do takiej osoby. Bo zmiana pozycji to nie wszystko, faceci lubią stopy damskie, czasami odrobina perwersji ( o tym nie będę pisał tu na ogóle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyne wytłumaczenie - pewnie
ma jakieś problemy zdrowotne - powinien zrobić badania i to sprawdzić - tylko jak ty mu to powiesz to ja nie wiem - :( współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyne wytłumaczenie - pewnie
mateusz - typowy facet - czyli z nim wszystko ok ale ty go nie podniecasz haha - śmieszne - faceci najpierw mają pretensje, że przejmujemy ich "męskie" role a potem każą się we wszystkim wyręczać - nie zgadzam się z tobą - gdyby było coś co mu pomoże utrzymać podniecenie to by to zrobił- po drugie jest facetem nikt mu nie karze spać z kobietą przy której mu nie staje - wniosek - facet ma problem - i nie chce się do niego przyznać - a najłatwiej zwalić na partnerke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym zrobila tak
sypiasz z nim a nawet nie wiesz ile ma dokladnie lat..? "miedzy 25-28" niezle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namiastka endorfin
Wiesz co, może mnie obecni tu faceci zlinczują za to, ale powiem Ci z własnego doświadczenia - im szybciej to zakończysz, tym lepiej. Możesz cieszyć się wszystkimi jego zaletami, ale beznadziejny seks w końcu zrobi swoje . Już teraz go unikasz, a później będzie jeszcze gorzej. To delikatny temat do rozmowy, zwykle ludzie boją się otwarcie powiedzieć, że coś im się w łóżku nie podoba, więc wyrośnie między Wami mur, temat tabu, który zakończy się prawdopodobnie zdradą któregoś z Was. Tak więc zakończ, póki jeszcze możesz. Ja dałam szansę takiemu związkowi, założyliśmy nawet rodzinę, ale wyć mi się chce. Który facet wytrzymałby z kobietą, która kilkadziesiąt razy coś zaczyna, sama dochodzi, a jego po byle jakim seksie zostawia bez orgazmu? Na dodatek to mój pierwszy partner łóżkowy i czuję się przegrana, bo na zdradę nie pozwala mi mój system wartości, nie rozejdę się z facetem, bo mamy małe dziecko, a do tego on też jest sfrustrowany, bo czasem nie kochamy się miesiącami. Pewnie ma jakieś panienki na boku, ale już mi wszystko jedno, a moje życie seksualne nadal w najlepsze nie istnieje. Tak więc uciekaj, póki możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HappyFacet
Pewnie za dużo się kolega masturbował i stąd ten problem. Z drugiej strony dziwny pan bo skoro wie, że tak ma dlaczego przed stosunkiem nie łyknie tabletki poprawiającej erekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lefrak
lubi chłopców a z Tobą, to kamuflarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udany zwiazek to
udany seks, ale ty przeciez nawet nie wiesz ile on ma lat, haha wspolczuje ale nie z powodu seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkhugfu
może to jednak kryptogej? z tobą dla picu będzie miał dzieci, a lubi jednak chłopców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udany zwiazek to
albo moze po prostu go nie podniecasz I biedak mimo wszystko probuje jakos cie walic. Porozmawiaj z nim, moze faktycznie ma jakies problemy zdrowotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze zycie jest jedno
wiec dizewczyny srac na tabu,schematy i w ogóle za łeb posadzic i nie wypuszczac z pomieszczenia póki nie wysłucha o co come on wymazac to co było,skasowac i zacząc od nowa! nie to ze sie nie da,,,budowac bliskosc szukac co komu odpowiada a nie byc dla faceta lalką dmuchną,bo to zrodzi mega flustracje porozmawiac o tym jakie kto ma potrzeby,naprowadzac sie,mowic o swoich "marzeniach" no chyba ze to nieistotne,mozna wtedy i tak:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka1234
Też tak miałam z jednym, facet niby och i ach , czarujący głos , ujmujący i takie tam . Jak przyszło do seksu to dooooooopa. Albo siedział nagi i bawił się lub oglądał swojego miękkiego ptaszka, a jak doszło do seksu to miękł mu w pochwie w trakcie stosunku, czasami pomagał sobie ręką żeby mu stanął, aż w końcu przyszło raz do seksu , ja już gotowa a on nic , miękki i doooooopa. Dążył sam do spotkań a potem klapa , po ostatnim razie jak mu nie stanął facet zniknął, już się nie odezwał mimo,że próbowałam jeszcze nawiązać z nim kontakt. Chciałam mu pomóc ale już się nie odezwał. Czasami jak go obserwowałam co robił , to zastanawiałam się czy on aby nie lubi chłopców . A stosunek to był zaraz , od razu , jak zrobił swoje to koniec,żadnych czułości potem , przytulania, nic, a o powtórce to nie ma mowy, ubierał się zaraz i tyle. Dziwny był, to fakt, pierwszy raz się z takim spotkałam. A z jego znaku zodiaku wyczytałam ,że seks dla niego to -dopust Boży . O , to już nie dla mnie , ale to go tłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkhugfu
A z jego znaku zodiaku wyczytałam ,że seks dla niego to -dopust Boży . hahahaha.... wyczytałaś to ze znaku zodiaku? posikałam się.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka1234
Nie ma się z czego śmiać, znaliśmy się jakiś czas , i tak sobie czytałam czasami jak nasze znaki mają się do siebie . A on -WODNIK . Jest nawet forum -facet wodnik , co do niego wszystko się zgadza ,nawet ten seks , porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci doradzę, uciekaj daleko... ostatnio trafiłem na dziewczynę fajną i w ogóle, ale w tych sprawach strasznie sztywną. Całować się nie umie, podczas seksu zachowuje się jak kłoda, zero czułości, zero kreatywności... coś w sensie "ja leżę a ty mnie posuwaj". Strasznie mnie takie coś odpycha... teraz unikam kontaktu z nią bo nie potrafię inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość language lesson
ktos sie smial, ze nie wiem ile ma lat. wiem, ale po co mam na forum pisac takie szczegoly. jesli kogos to interesuje to jest bykiem, ale nie wiem czy znaki zodiaku maja tu duze znaczenie. to, ze go nie podniecam to chyba jednak nie to... jemu staje, tylko, ze potem miekknie w pochwie. jak mu sie dwa razy udalo wytrwac do konca, to od razu ze mnie wyszedl, sciagnal szybko prezerwatywe, poszedl do lazienki sie umyc, wrocil i od razu zasnal, plecami do mnie. nawet mnie nie pocalowal, nic... smutne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo typowe
to krypto-gej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość language lesson
po co mialby sie ukrywac? zwlaszcza, ze on nie jest polakiem i mieszka od urodzenia w kraju zachodniej europy, raczej wyzwolonym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiesz moim skromnym zdaniem
Jesteś za luźna, a on ma cienkiego i nie czuje tarcia, dlatego mu mięknie w pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość language lesson
moze masz racje... on nie na najwiekszego penisa. moj byly chlopak mial za to na prawde penisa sporych rozmiarow i grubego. czasem mnie bolalo w czasie stosunku... moze przez to teraz jestem za luzna na skromniejszego penisa...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos sie smial, ze nie wiem ile ma lat. wiem, ale po co mam na forum pisac takie szczegoly. o kurwa ja pierdole! przecież wiek to to samo co nazwisko i imie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey a czy dlugo jestescie razem ??? czy sex uprawiacie w tych miejscach gdzie ty uprawialas z bylymi ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość language lesson
alez ta setunia madra. tyle lat juz siedzi na kafe a jeszcze nie rozumie, ze moge sobie napisac tyle danych ile chce, bo mam taki wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość language lesson
znamy sie okolo 3 miesiecy, razem jestesmy okolo 1,5. seks byl u mnie w domu, wczesniej w tym samym miejscu bylo z moim bylym. ale on o tym nie wie, ale watpie, zeby go to obchodzilo, nawet gdybym spala tu z 15 przed nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setunią sie nie przejmuj
bo to idiotka a swoja droga,po co komu wiek tego faceta co do jednego roku? przedzial wiekowy chyba wam wystarczy,wscibskie warchoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyhyhy
"nic nie pomaga, ze go caluje, ruszam seksownie biodrami, probuje roznych pozycji i urozmaicen" :D gdzie hodują takie idiotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę nic sugerować ale uważam że ten koleś ma cię tylko do seksu. Jego zachowanie mówi samo za siebie. W dodatku słaby z niego kochaś. Nie wyobrażam sobie kłody u siebie w łóżku i często żałuję że na taką trafiłem, tak samo ty będziesz żałować że z nim spałaś i to robiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):):):):):):):)
ja bym zrobila tak " sypiasz z nim a nawet nie wiesz ile ma dokladnie lat..? "miedzy 25-28" niezle " Trafna uwaga mhehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×