Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sos salsa na ostro

Ile w Warszawie kosztuje rozjaśnianie i farbowanie włosów?

Polecane posty

Gość sos salsa na ostro

Pytam, bo mi się wierzyć nie chce jak kiedyś w centrum handlowym spytałam i pani zaspiewała 280zł ;/ Naturalnie mam ciemno brązowe (prawie czarne) a chciałabym mieć jasno rude. W mojej rodzinnej miejscowości to było dużo tańsze, ale nie wrócę tam przez dłuższą chwilę (koszt wynosił 25euro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amarantha
U mnie niedawno było 150. Ale na świeżo nie pytałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sos salsa na ostro
A gdzie jezeli można spytać? Ja mieszkam na Włochach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zależy jeszcze
od długości włosów. Mi kiedyś zaśpiewali za balejaz z 1 koloru 120 w małym salonie (włosy do ramion) więc przypuszam że może 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to ja mieszkam w małym miasteczku (15 tysięcy) i w salonie ostatnio płaciłam za balejaż 250 zł (włosy mam do zapięcia stanika )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooosmerka
To zależy gdzie, ale ja chodzę do salonu Revlon w Reducie i średnio z ułożeniem włosów, umyciem i wszystkim innych wychodzi około 230zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gresskowa12
Ja też mogę polecić ten salon. Byłam własnie wczoraj u Pani Magdy. Fajnie teraz to wszystko wygląda po remoncie. Musze przyznać ze teraz jest juz mega profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie na tego typu usługach, które wymuszają chemiczna ingerencję na włosach, lepiej wydać więcej i mieć gwarancję, że włosy będą zdrowe i mocne... Świetnie taką usługę wykonuje Salon Expression na ul. Łuckiej 20 - wszystko w granicach 200-250 złotych właśnie. Według mnie jak na stolicę i zabieg wykonywany przez mistrzynię fryzjerstwa - Weronikę Raczyńską - cenę można przełknąć. Tu macie cennik tej i innych usług: http://expression-salon.com/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda28
wszystko zalezy od dlugosci wlosow, ja mam srednie i placilam cos kolo 200 zl za polozenie koloru. tylko trzeba isc do dobrego fryzjera, bo jak ci zepsuje kolor to pozniej trzeba sie natrudzic zeby to odratowac :/ ja zawsze chodze do michała z instytutu urody i jestem bardzo zadowolona. polozylam sobie ostatnio jasny braz i wlasnie wybieram sie za niedlugo na ufarbowanie odrostów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amosssska
No fakt, w stolicy są własnie takei ceny i one rzeczywiscie przerażaja. Wiec mysle ze jesli Ty masz taki salon to warto na pewno własnie sie go trzymac. Ja sprobuje sie umówic na Sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, ceny maja z tego co widze na stronie dużo niższe niz w innych salonach. Ciekawe jak z terminami, ale w poniedziałek sobie zadzwonie i umówie sie bo zalezy mi na fryzurze na Sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie tak dużo. Ja jednak radzę Ci samej farbować włosy (np. Biokapem). Wychodzi zdecydowanie taniej a efekt jest ten sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam ze czasami własnie niesprawdzony fryzjer albo taki do którego idziemy w ciemno jest tez bardzo dobrym rozwiązaniem i w moim przypadku za kazdym razem wychodziło naprawde swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w Krakowie też są dobre ceny. W Strefie Fryzur w biurowcu Herbewo u Pani Karoliny macie jeszcze taniej bo do końca lipca az 30% na jej uslugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny to jak kupujecie farne w sklepie to dobrze wiecie, że kolor w palecie, albo, jaki widzimy na opakowaniu na naszych włosach może być inny, więc może lepiej pójść do kogoś kto nam dobierze odpowiedni kolor? I postara się o to, żeby włosy miały odpowiedni odcień. Dlatego polecam na pewno salon Dorothy Studio w Warszawie. Jeden z najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ogóle to chodze do salonu Dorothy na ul.Zimnej2 zawsze na koloryzacje i ostatnio też fryzjerka zrobiła mi dekoloryzacje. Powiem Wam ze efekt jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo profesjonalnie w samych och i achach mogę sie wypowiedziec o krakowskiej Streie fryzur. Tu nie ma co tez za bardzo chwalic, tylko trzeba sie wybrać i przekonać na własne oczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda33f
Od czasu kiedy trafiłam do Agnees w warszawskiej Galerii Ursynów nie odwiedzam już innych salonów! Malowałam tam włosy i efekt mnie powalił z nóg. Kolor wyszedł genialny a moje włosy błyszczą się i wyglądają na zdrowe. Zobacz ofertę, którą znajdziesz na firmowej stronie pod adresem agneess.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumballss
Już od dawna chodzę do salonu Agness na Ursynowie (www.agneess.com) i naprawdę jestem zadowolona z usług. Bardzo miła obsługa, widać, że profesjonalna. Jak planuję koloryzację, to tylko u nich, bo efekty są po prostu znakomite. Mają dużo fajnych promocji, pomagają dobierać dobre kosmetyki. Nie tylko strzygą włosy, ale i pomagają o nie właściwie zadbać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w http://fryzjeranna.com.pl/ na Żoliborzu dobrze zajmują się koloryzacją włosów i dużo nie biorą, ja zawsze do nich chodzę jak chcę ulepszyć kolor włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też chodze do salonu Agness z Ursynowa (przy Al. Komisji Edukacji Narodowej 36). Korzystam z jego usług już od dawna i jeszcze nigdy wcześniej nie byłam tak zadowolona z obsługi. Przed czesaniem czy koloryzacją przeprowadzają krótki wywiad, doradzają najlepszą fryzurę (moim zdaniem to duży plus). Mogą także wykonać diagnozę skóry głowy, dobrać odpowiednie kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko zależy od tego do jakiego salonu się pójdzie. Jeżeli fryzjer pracuje na takich naprawdę dobrych produktach to wiadomo że nie będzie robił za grosze. Ja od siebie polecam Corte Del Sole na Ursynowie www.cortedelsole.pl gdzie sama przychodzę na farbowanie. Fryzjerka używa dobrej jakościowo farby i dba przy tym żeby włosy były w dobrej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ale sie usmialam! ale czy wy na serio czy polska teraz taka zacofana jest? 333 www.youtube.com/watch?v=X9NY5T6P4A4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam odwiedzić to studio fryzrur http://www.dorothystudio.pl/ Ja odkad przez 5 lat jestem w Warszawie nie umiałam znalezc dla siebie odpowiedniego miejsca jesli chodzi o prfesjonalny salon fryzjreski.Wreszcie sie udało. Jest idealny, również pod względem cenowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=1MSTO3JnDNg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×