Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CarrieBradshaw-Preston

Coraz bardziej przyzwyczajam sie do laptopa...

Polecane posty

Ja kocham mojego laptopa. Mam też stacjonarny, ale stoi i się kurzy 😴 nie ma to jak wyro i laptop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jeszcze do soboty czy piatku korzystalam ze stacjonarnego, ale mi sie spierrdolił. 😭 I ciezko bylo, szczegolnie pisac prace i poprawiac artykuły do roboty. 😭 Ale jest spoko już nawet. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy co kto lubi. Ja się wychowałem na Atari 800XL, magnetofonie turbo i monitorze BIAZET. Całość tworzyła kombajn. I tak mi już pozostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carrie Ty bywasz w Olsztynie? :classic_cool: bo ja tam mieszkałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywam, ale juz z 3 miechy nie bylam ostatnio. Mam przyjaciolke najlepsza w Oln, taka ktora wie o mnie doslownie wszystko. Az wstyd. :classic_cool: I eksa, pojechal na studia do Oln. Jedyny moj eks, z ktorym utrzymuje przyjazne stosunki. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to na Kortowiadę teraz jadę :D juwenalia były teraz w Toruniu, ale to chujnia 🖐️ nie ma to jak kortowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jaki, jakis HP. :classic_cool: A co do Oln, to ja planuje jeszcze jedne studia tam zaczac. Mialam po LO wyjechac, ale wtedy kurrwa bylam z jednym chooyasem i dla niego zostalam specjalnie. :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×