Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joanka420,.

Niemowlak nie chce spać

Polecane posty

Gość joanka420,.

Mój synek ma 11dni, wczoraj prawie cały dzień nie spał, usnął wieczorem, spał do 1, później budził się co godzinę. Czasami oczka mu się zamykają, a za chwile otwiera je, pręży się, naciąga, mruczy, stęka. Dodam, że jeszcze wczoraj do południa zrobił kupkę, do tej pory nic;/ gazy mu odchodzą, ale kupki nie ma;/ Jest tylko na mm bebilon1. Poradźcie coś;/ może mleko mu nie służy? Jak zmienia się mleko u takiego maleństwa? Po prostu przechodzi się na inne czy stopniowo? I jakie są objaw, gdy dziecko nie toleruje danego mleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może mu się kolka zaczęła
spróbuj podać mu espumisam albo esputikon - nie ma co tak szybko zmieniać mleka, bo dopiero po okolo 1 miesiącu można stwierdzić czy mm maluchowi nie służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanka420,.
Byłam wczoraj w aptece i farmaceutka powiedziała mi, że dla takiego maleństwa nie podaje się espumisanu;/ a pielęgniarki w szpital też o nim mówiły. Ehh i co teraz robić?;/ poszkam innej apteki, może tam mi sprzedadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
espumisan jest chyba po 3 miesiącu. Możesz spróbować jazdy samochodem :) Mały do fotelika, do samochodu i zobaczyć czy uśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kupki to nie musi robić codziennie jeśli jest na mleku modyfikowanym. Oczywiście, jeśli coś Cię niepokoi to idź do pediatry i wypytaj o wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkkko
ja podawałam smektę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkkko
tak ale taka jedna torebke miałam podzielić na 4 czesci i taka jedna rozrobić w wodzie i podawać przez cały dzień po troche w strzykawce pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanka420,.
Miałaś to zalecone przez pediatrę? I jakie objawy miało Twoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkkko
tak miałam zalecone przez pediatrę ale Tomek miał 2 tygodnie wtedy. Później jak był starszy lekarka przepisała mu debridat i to zlikwidowało kolkę na dobre. Dziś Tomek ma 6 mcy i podaję mu dalej smektę ale jedną torebkę w mleku. No i jak kolki się zaczęły to pierwsze co wzięłam suszarkę suszyłam mu brzuszek oczywiscie na najmniejszym poziomie żeby go nie poparzyć i robiłam kółka na brzuszku w stronę wskazówek zegara i to mu pomagało spróbuj, A co do kupy to potrafil z 5 dni nie robić podawałam czopki glicerynowe ale tylko kawałeczek i po jakimś czasie mu przeszło. Ale ja na twoim miejscu poszłabym do lekarza bo może on ma nietolerancję na mleko i bedziesz musiała kupowac w aptece na receptę. Kazde dziecko jest inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkkko
a objawy wrzask krzyk prężenie mocne ruszanie nóżkami i twardy brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanka420,.
Dziękuję bardzo za odpowiedz. Chyba wybierzemy się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkkko
a i zapomnialam miałam też takie zaworki windi które sie wkłada do pupki dziecka i wychodzi powietrze ale nie uzywałam tego czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkkko
prosze bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×