Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słoneczko :))

płyn czy proszek ?

Polecane posty

Gość słoneczko :))

w czym pierzecie w płynie do pranie czy w proszku ? w automacie oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiewam watpliwosci ....
ja akurat piore w plynie, bo denerwuje mnie, ze proszek tak sie sypie i pruszy naokolo, no ale to w sumie kwestia indywidualnych preferencji .... :) mam tez wrazenie, ze moze plyny sa delikatniejsze? ale chyba tez troche drozej wychodza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płyny tak nie uczulaja,nie osadzaja sie na ubraniach i nie niszcza ubran..ładniej pachna..dla mnie same plusy(oprocz ceny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w płynie piorę tylko
delikatne rzeczy i swetry, a w proszku resztę. Często w płynie do ciemnych rzeczy piorę ciemne rzeczy :-), ale nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loisjetta
Ja mam alergię na proszek. Na płyn do prania też, ale dużo delikatniejszą. Próbowałam nawet proszkó dla niemowląt i alergików, ale nie pomaga. Więc... płyn do prania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko :))
no właśnie ja od pewnego czasu tez używam płynu i jeden problem że szybko się kończy i drożej wychodzi a te orzechy to skąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambubu strikes back
kolorki w płynie, białe w proszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambubu strikes back
loisjetta - spróbuj płynu do prania sławnej marki Biały Jeleń. Ostatnimi czasy wypuścili całą gamę kosmetyków/środków piorących na bazie szarego mydła, ponoć alergikom zalecane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używałam i proszku i płynu. Jakoś mam wrażenie że proszek lepiej dopiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorenje2
Ciekawa dyskusja :) Rzeczywiscie nie ma dowodów na wyższosć proszku do prania nad płynem i odwrotnie. Wszystko zależy od jakosci srodków, które wybierzemy i parametrów prania. Płynne srodki piorące częsciej zawierają dodatki zmiękczające do tkanin i z uwagi na konsystencję wydaja sie być mniej inwazyjne dla bardzo delikatnych tkanin. Warto jednak pamiętać przede wszystkim o tym, by ustawić optymalny program piorący, dopasowany do rodzaju i wymagań tkaniny. Wówczas użyte srodki piorące stanowia sprawę drugorzędną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzechy indyjskie kupuję na allegro, jest najłatwiej dla mnie. 1 kg. wystarcza na rok, świetnie piorą, bez chemii itp. super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×