Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imprarosentimenti

miesiączka 2 razy w miesiącu ! Ważne proszę o pomoc

Polecane posty

Gość Imprarosentimenti

Witam Mam 17 lat od roku nie jestem dziewicą a od 5 miesięcy regularnie współżyje z partnerem(nie zabezpieczamy się lecz partner wychodzi przed końcem) , mój problem polega na tym że 4 maja dostałam miesiączkę skończyła się ona 9 maja jak zwykle po 5 dniach a wczoraj tzn 14maja dostałam kolejne krwawienie... dodam też że nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło , wykluczam jakiekolwiek choroby :) (krwawienie nie jest obfite, więcej leci tylko przy oddawaniu moczu...zresztą miesiączka która pojawiła się4 maja też nie była obfita). Mam nadzieje że opisałam problem dość zrozumiale, bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna nastolatka
idz do gina okres ci się rozregulował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami w trakcie
Owulacji jest lekkie krwawienie, moze to tez byc jakies zapalenie dla pewnosci idz do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
ja w twoim wieku miałam na poczatku miesiaca i na końcu ale jednak itak wieksza róznica była niz 9 a 14 u ciebie skontaktuj sie z lekarzem bo to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junn
nie ma co czekać -do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imprarosentimenti
Tylko jest problem mój ginekolog nie przyjmuje od razu trzeba trochę czekać ;/ na forum lekarskim czytałam że mogło dojść do zapłodnienia bądź dochodzi lub doszło do poronienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junn
jakie zapłodnienie -teraz to raczej dni płodne jeśli już. a poronienie to nie lekkie krwawienie jest. Poza tym skąd pewność że to nie żadna choroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imprarosentimenti
Bo mam tą pewność.... a to co było na forum to przeczytałam tylko i z tego co wiem wypowiadają się tam specjaliści... dzieki za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junn
dziewczyno twoja pewność to nic. fachowcy mogą pisać ale bez wizyty u lekarza nie wiadomo co się na dobrą sprawę dzieje. Różne są choroby, czasem rozwijają się bezobjawowo niestety. No ale skoro wierzysz fachowcom z netu to powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junn
a poza tym -seks przerywany to nie antykoncepcja. Czyżbyś chciała zostać młodą mamą? A może się nie przejmujesz tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imprarosentimenti
Chcę podkreślić że to czy chcę zostać młodą mamą czy też nie to nie Twoja sprawa ;-), jednak gdyby zdarzyła się taka sytuacja na pewno dziecko bym zostawiła wiek nie świadczy o tym czy ktoś da radę wychować dziecko. Nie mówie że wierzę w to co piszą bo sama sądzę że powinnam udać się do lekarza ale na prywatnego nie mam w tym momencie pieniędzy a mój ma zajęte terminy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie kumam
Przyczyn może być wiele - od rozjechania poziomu hormonów, poprzez mięśniaki, polipy, po ciążę ... tego nie wiemy ani my, ani dr google, ani też specjaliści na forach - oni dopisują zwykle taką klauzulkę, że najlepiej udać się do lekarza Sam fakt dwóch miesiączek w jednym miesiącu nie jest dziwny, o ile przerwa między nimi nie jest mniejsza niż 21 dni, z tego co pamiętam. Ja od wieków mam cykle 24 dni, obie ciąże to wynik zapłodnienia między 6 a 9 dniem cyklu, druga faza u mnie ok, pierwsza krótka. Może u ciebie coś się partoli w tym kierunku. Ja mając takie cykle miewam czasem dwa razy w miesiącu okres, na poczatku i na końcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imprarosentimenti
Dziękuje bardzo za ostatnią odpowiedź :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×