Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LennoxLewis

jestem biedakiem...

Polecane posty

mam 40 lat, dwa fakultety, jestem inteligentny , przystojny, oczytany, umuzykalniony, wrażliwy, podobam się kobietom..tylko że.... jestem nędzarzem, każdy nowy 'biznes' generuje kolejne długi, powoli już w nich tonę i widzę że się nie wygrzebię....życie nie ma sensu, nie mogę pozwolić sobie na bilet do kina, obiad w restauracji , cokolwiek. Małe rzeczy nie przynoszą mi już radości :( Obecna kobieta przyjęła postawę ' jestes facetem wiec zrob cos' ...echhh a tak tylko chciałem się pożalić komuś.....nie oczekuje recepty na forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
operatywnej kobiety szukaj :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evilucifer
To daj sobie siana z biznesami i wróć do boksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na czym grasz?:P jak na skrzypcach to tez mozna miec niezły biznes :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa do góry:) Jestem przekonana, że życie już wkrótce się odmieni:) Uważam też, że powinieneś porozmawiać ze swoją kobietą o jej podejściu do sytuacji:) Skoro ją kochasz a ona Ciebie, to powinna zrozumieć problem i wesprzeć Cię w szukaniu rozwiązania...:) Nie bój się poprosić ją o pomoc...no przecież jesteście razem a związek chyba na tym polega;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjedz z karju zarob kase i posplacaj dlugi, a kobieta coz ...mozna zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilucifer ... dobreeee :D:D no wlasnie dochodzi koljeny temat ze to nie jest wielka milosc...chyba trzeba poszukac operatywnej kobiety lub spieprzac z kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coż tez kiedys prowadziłam biznes i padł :P potem znalazłam prace potem drugą i cieszę sie bardziej z drogi do osiągnięcia celu niz z samego celu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaliyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
nie dziwie sie twojej kobiecie, nie dosc ze masz długi to robisz kolejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel twojej przyjaciolki
jezeli jestes inteligentny, przystojny, oczytany i po studiach to nie rozumiem jak mozesz byc nedzarzem??? znam setki malo inteligentnych, niezbyt przystojnych i bez wyksztalcenia facetow, ktorzy doskonale daja sobie rade w zyciu i maja bardzo ladne zony? moze przestaniez wyzalac sie na tym forum i wezmiesz sie za robote!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeeeemiej
posluchaj v34, dobrze pisze, ja tez spalalam sie na kolejnych-cale szczescie probach biznesu, ale zrozumialam ze w polsce to sie nie oplaca, wysokie podatki, duza konkurencja, niska wyplacalnosc, wysokie koszty, utrudnienia i kontrole urzedowe, lepiej albo na czarrno, albo na umowe o dzielo, a o reszte sama dbam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *NoTka*
Nie każdy musi mieć dar do prowadzenia biznesu. Skoro masz dobre wykształcenie, zatrudnij się u kogoś, a co najwyżej dorabiaj po godzinach. Lepiej małymi kroczkami, a do celu. To wcale nie prawda, że polskie kobiety cenią wyłącznie super operatywnych facetów, a same nic z siebie nie dają. Może na takie panienki trafiasz, bo sam kierujesz się wyłącznie ich powierzchownością ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×