Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona24989

świadkowa na ślubie - problem

Polecane posty

Gość ona24989

w czerwu żeni się brat mojego chłopaka , mój chłopak będzie świadkiem a ja świadkową , problem jest w tym ze ja niechce, niestac mnie poprostu ! za kilka dni wyjezdzam za granice , slub za miesiac , licząć koszty przyjazdu i tutaj sukienka fryzjer itp to troche wyjdzie jeszcze prezent ! na dodatek oni mnie nie poprosili na świadkową oficjalnie , znaczy sie nie zapytali ! tylko postawili przed faktem dokonanym a to mi sie bardzo niepodoba !mogli zapytać ...proszę o radyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajnie przeproś, podziękuj za wyróżnienie, i powiedz, że nie dasz rady, bo wyjeżdzasz, a koszty związane z całym przedsięwzięciem przekraczają Twoje możliwości finansowe.. A jak się obrażą, to tylko oni wyjdą na buraków. Jak są ludźmi na poziomie, to zwyczajnie zrozumieją, i znajdą zastępstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam stronę
Ty zaraz wyjeżdżasz, ślub za miesiąc, a Ty się zastanawiasz co robić? Zrób tak jak świadkowa na weselu u mojego kuzyna... Że nie wrócić z zagranicy dowiedział się w piątek wieczorem przed ślubem... :O Bo też wstydziła się powiedzieć, że nie da rady... żal pl... To dla mnie normalna sytuacja. Ani z Ciebie nie rodzina, a swoje plany bardzo poważne masz. Od razu trzeba było odmówić. A jak wyjazd wypadł już po proszeniu, to teraz powiedz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×