Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eurospoko

Zboczenie?

Polecane posty

Gość eurospoko

Pociągają mnie starsi faceci. Ba! Nawet można powiedzieć, że starcy...Marzy m się zabawa z takimi dwoma 70-80 latkami. Powaga. Czy któraś z Was również ma takie fantazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujejejjejejje
gieratria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santa____
Nie mam takich fantazji. Kontakty ze staruszkami wyglądają u mnie tak, jak kontakty z dziećmi, czyli zupełnie czysto... W sumie nawet mi przez myśl nie przyszło, że mogłabym coś z takim dziadziem. :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurospoko
Geriatria to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami wieku podeszłego więc nie wiem co to ma do mojego pytania?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma w tym nic złego, jeśli jego szczęka przebywa w szklance z wodą mniej niż dwie godziny dziennie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurospoko
Ale jak dwudziestolatkę posuwa pięćdziesięciolatek to jest ok bo jak juz osiemdziesięciolatek- pięćdziesięciolatkę to fuuuuuj. Czegoś tutaj nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabłuszko i pomarańcza
Geriatrofilia czy coś podobnego, nie chce mi sie teraz szukać w sieci. I raczej to jest zboczenie, bo normalna osoba w młodym wieku nie odczuwa pociągu sexualnego do staruszkow, a wręcz przeciwnie. Dobre w tym jest, że to idze w drugą stronę niż pociąg do dzieci, który już jest moralnym i społecznym przestepstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurospoko
Wielu chciałoby posuwać pięćdziesięciolatkę. Podobno na starej piczy młody ćwiczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerontofilia :) To jeszcze Pan Pikuś, gorzej, gdyby miała nekrofilię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×