Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MłodaNiedoświadczona18

antykoncepcja dla 18nastolatki! MIRENA- co myślicie kobietki ?

Polecane posty

Gość MłodaNiedoświadczona18

mam 18 lat i synka. rodziłam naturalnie.. chciałabym teraz zastosować jakąś antykoncepcję, odpowiednią dla mnie. myślałam o wkładce MIRENA. jest na 5 lat i do tego można o niej zapomnieć po jej założeniu. czy któraś z Was ma tę wkładkę? bardzo proszę o opinie. pozdrawiam, Żanetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaNiedoświadczona18
rozmawiałam o tym z ginekologiem, tak oczywiście. kazał mi się zastanowić. ale chciałabym wiedzieć jakie kobiety mają odczucia mając taką wkładkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak naturalny
cudowna sprawa. ja mam juz drugą i wogóle nie wiem,że ją w sobie mam. KOMFORT JAK NIE WIEM CO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaNiedoświadczona18
nie ma to jak naturalny a założenie takiej wkładki ? bolało Cię to ? czy nie ? i jakie są opłaty dokładnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak naturalny
założenie: lekarz zakład wziernik tak jak do badania,rozszerza szyjkę i wprowadza wkładkę,która poprzez aplikator "wskakuje" do macicy. Nie boli nic a nic. Koszt: ja założyłam sobie Cooper T 380. to jest wkładka z miedzią, nie z hormonami. kosztuje 100 + 100 za załozenie. lekarz ci doradził tą Mirenę? ona kosztuje ok 1000 zł... chciał chłop widocznie zarobić... nie ryzykowałabym mireny,bo to wkładka z hormonami i niewiadomo jak na nie zareaguje twój organizm. Mozesz się źle czuć po założeniu i będziesz musiła ja usunąć np po 2-3 miesiącach i co wtedy? wydasz 1000 zł na wkładkę i wyrzucisz ją,bo moze się okazać,ze jej nie tolerujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam miZero skutków ubocznych!renę od prawie roku. Kosztowała mnie z założeniem 850zł i jest świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaNiedoświadczona18
HazyShadeOfWinter i jak się czułaś po założeniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na forum poniżej jest topik
o tym, nazywa się Klub Mirenowiczek. Dużo pożytecznych informacji można tam znaleźć. Ja jestem zadowolona, choć faktycznie pewne ryzyko zawsze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaNiedoświadczona18
słyszałam różne opinie, że na temat wkładki z miedzą czy coś takiego. że niby nie odczuwa się takiej samej przyjemności podczas stosunku. czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×