Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość without libido

zostawil mnie a ja jestem nagle aseksulana chyba

Polecane posty

Gość without libido

jak u gory. mialam faceta, na sama mysl o nim robil mi sie kisiel w gaciach. Tak bardzo go kochalam. Jak go widzialam to od razu chcialam sie z nim kochac. Mialam z nim orgazmy pochwowe zawsze. Zostawil mnie 5 tygodni temu. O dtej pory nie mam ochoty na seks :-O cale moje zycie sie masturbowalam i to nieraz 2-3 razy dziennie a teraz nie czuje nic :-(:-(:-( jak juz sie podotykam troche to potem placze :-( nie mam juz zadnego libido, nic nie czuje juz...nie masturbuje sie i po prostu sie boje ze zawsze juz zostane zimna ryba...a bylam wulkanem seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znajdź sobie innego kolesia, bo będziesz cały czas myślała o tym co Cię zostawił, i załamiesz się, popadniesz w depresję, wyjdź na imprezę, zabaw się, to co było kiedyś zostaw za sobą, żyj dalej,poznasz kogoś o wiele lepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musi minac żal po
rozstaniu musisz się uspokoić wewnętrznie, wyciszyć zwyczajnie wszystkie procesy biochemiczne i inne tego typu sprawy 'mózgowe' musza uporać się z sytuacją- wtedy wrócą do 'normalnego' stanu a teraz zwyczajnie blokuje się wydzielanie pewnych hormonów- stąd spadek libido czy niechęć do seksu/ facetów/ masturbacji itd głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akarara
spoko, ja miałam tak samo. jak mnie były zostawił to nawet nie myślałam o masturbacji ani o seksie. teraz jest ok. więc głowa do góry :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość without libido
dzieki ale ja nie wiem czy cos jeszcze poczuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musi minac żal po
zawsze tak jest na szczęście to w końcu mija i z zadowoleniem można stwierdzić, że jednak można jeszcze 'coś' poczuć do kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczujesz, o ile już oswoisz się z faktem, że ten koleś to już przeszłość, było minęło, korzystaj z życia póki jesteś młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wulkany budzą się
co pewien czas,Twój czas jeszcze nadejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość without libido
nie wirze juz w to naprawde :-( przedtem jak bylam singelm to potrafilam duzo mysles o seksie clay dzien i codziennie rano sobie samej dobrze zrobic ale teraz nie czuje juz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×