Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nic nie wymyślę

Jaką surówkę lubicie do ryby ?

Polecane posty

Gość nic nie wymyślę

Pyt jak wyżej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surówka z białej kapusty mniam
z białej kapusty albo marchewka tarta jabłko do tego chrzanik i troszkę śmietanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie wymyślę
Mogę prosić od razu w wypowiedziach o przepisy jak robicie daną surówkę, z góry dziękuję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamMania
Zdecydowanie biała kapsuta: pół główki białej kapsyty, marchewka, pół cebuli cytryna, sól, pieprz, cukier oliwa, Kapustę pokroić w paseczki, zetrzeć marchew, pokroić w kostki pół cebuli. Dodać kilka kropel oleju, trochę cukru, soli, pieprzu i kilka kropel cytryny. Wymieszać, poczekać 10min, spróbować i w razie czego doprawić cukrem albo sokiem z cytryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umma
a ja najbardziej do ryby lubię surówkę z kwaszonej kapusty kiszona kapusta, marchew, por, zielona pietruszka, trochę cukru, pieprz i oliwa (najlepiej olej słonecznikowy z pierwszego tłoczenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszacza noga
pomidor z cebulka na listkach salaty porwanych. zreszta zalezy o jakiej rybie mowa, jak o takiej smazonej w panierce, to faktycznie chyba kwasna kapusta z marchewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskimama
Marchewkę z jogurtem, sokiem z cytryny i pomarańczami. I młody szpinak z cytrynowo-miodowym winegretem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salata zielona ze smietana i cytryna pomidor ze smietana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniaam
Właśnie dziś miałam rybę i jak zawsze z surówką z kiszonej kapusty. Z kapustą surową jeszcze ujdzie. Jakoś nie wyobrażam sobie jeść rybę z pomidorami, czy sałatą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
ja rybe jem tylko i wyłącznie z kapustą kiszoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
ja rybe jem tylko i wyłącznie z kapustą kiszoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliope39
surówka z kiszonej kapusty kapusta,marchewka,jabłko,cebula,pieprz,sól,oliwa z oliwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię do ryby z pora, ogórek kiszony pokroić w plasterki, pora tak samo i jabłuszko starte do tego trochę oleju i doprawić solą, pieprzem, jak za kwaśne trochę cukru i pyszota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kiszoną kapusta nie jadłam nigdy :) no nie wyobrażam sobie no :P Za to ze szpinakiem (sezon teraz) to owszem, szpinak z pomidorami (najlepiej suszonymi) i serem pleśniowym- brie, camembert, trochę joguru, gałki. Lubimy też pomidora na listkach sałaty, do tego trochę jogurtu naturalnego, jak jest to jeszcze koperek natka albo i szczypiorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo daje kiszoną kapustę albo ogórki konserwowe. Te drugie kupuje tylko od Krakusa bo sa naprawde dobre i bardzo chrupkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Kiszona kapusta jest super do ryby, a jak nie mam to sięgam po ogórki konserwowe Krakusa - te są zawsze u mnie w domu. Uwielbiam je za smak, chrupkość i to, że są świetnym dodatkiem do wielu dań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Surowa marchew starkowana + jabłko starkowane i trochę majonezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×