Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MałaGofa

Dobry rehabilitant w Krakowie - pilne

Polecane posty

Gość Marcheweczunia
Widzę, że nie tylko ja jestem zadowolona z rehabilitacji na Słomczyńskiego 12. Co prawda byłam tam z innym problemem niż po wypadku, ale otrzymałam odpowiednią pomoc w bólu. Na prawdę ta dobrych fizjoterapeutów jak tam to ze świecą szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mialeś wypadek ? Uszczerbek zdrowiu ??? Zajmuje się pomocą dla ludzi poszkodowanych. Robie to głównie dla pomocy /hobby . Szkoda mi ludzi którzy zasługują na pomoc a nie robią z tym nic bo myślą że im się nie należy bo im się nie chce ,bo to sciema ....szkoda czasu... Nie jestem tu aby Was przekonywać ,naciągać. Macie szansę po prostu odzyskać pieniądze za strach,ból,cierpienia,zdrowie,nadzieje. Wypadki nawet 18 lat wstecz !wiedziałeś o tym ? Za ręke złamaną na chodniku 50 tyś zł Za stracony ząb od 1 tys. To są przykłady tylko znam jest ich dużo.Śmierć bliskiej osoby również i wiele innych.Za wycenę sprawy nic nie płacisz ,dopiero za wygraną jakiś procent na koniec .Dlaczego ? Bo jednak zajmują się tym ludzie,prawnicy .Ale masz wszystko czarno na białym bez ściem. Pisze to najprościej żebyś zrozumiał /ła. Pomyśl czy ktoś z bliskich nie miał ostatnio wypadku ??? Zadzwoń do mnie pomogę wystarczy zapytać. 692 442 462 Może coś ci się przypomni? Nawet 18 lat wstecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również korzystałam z Rehaorthopedici i polecam. Fachowi specjaliści, znają się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamma
Polecam RehaExpert - oni są bardzo profesjonalni, dokładnie prowadzą rehabilitację ...i tego co się orientuję mają także teraz stacjonarnie, nie tylko dojazd do klienta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duoska
Tamma ma rację - rehaexpert jest bardzo ok! miałam tam rehabilitację po kontuzji i teraz jestem w pełni sprawna!jest to super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przychodnia prolo-med w Krakowie,profesjonalnie,fachowo i atrakcyjne ceny.Postawili mnie na nogi.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sigmis
ja polecam RehaEpert - bardzo dobrze leczą kontuzje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rilki
W krakowie polecam Rehaexpert - dokładnie, dobrze, pomocni! Rehabilitacja jest na plus! i ze skutkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnika11
JA chodziłam na zabiegi na Słomczyńskiego do gabinetu z grupy G&R i zabiegi pomogły mi. Stopniowo dochodziłam do siebie i wracąłam do sprawności sprzed wypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supika
Jak dobrze i konkretnie to tylko Reha Expert - to jest dokładny gabinet, mają dobrych specjalistów i spokojnie można wyleczyć kontuzje u nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Rehaorthopedica, lepszych specjalistów jeszcze nie spotkałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacetown
Ja chodziłam na Piwną do gabinetu G&R i byłam zadowolona z zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carsco
ja jestem zadowolona z Reha Expert - pomogli mi bardzo, postawili na nogi i dzięki temu mogę normalnie funkcjonować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verca
no i słusznie! oni prowadzą bardzą dobrą rehabilitację! w zeszłym roku do nich chodziłam z ramieniem. miałam długą rehabilitację ale opłacało się bo pięknie mnie wyprowadzili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie i tak najlepsza w Krakowie pozostaje Reharthopedica, z roku na rok coraz lepsi rehabilitanci a ceny niezmienne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość32333
w Krakowie na uwagę zasługuje http://www.rehabilitacje.org/. Jest to prywatna klinkia, ale szukając rehabilitacji od razu lepiej szukać prywatnych usług. To zdecydowanie lepsze, niz czekać miesiącami na to, aż dostanie się na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toszko
Rehabilitacja w RehaExpert jest moim zdaniem bardzo na plus - pomagają, rehabilitują, generalnie stawiają mocno na nogi! cieszę się, że trafiłam do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HALO, HALO TARNÓW!! Nadal zastanawiasz się nad idealną szkołą? Nie czekaj i zapisz się już dziś do NOVA Centrum Edukacyjne! Jako jedyni w Tarnowie mamy jeszcze możliwość zapisu na semestr jesienny! Ilość miejsc ograniczona! Czekamy na Ciebie  Więcej informacji w sekretariacie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu: 14 300 03 50/ 796 400 893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo polecam gabinet małżeństwa Pasternak, naprawdę świetni ludzie z bardzo fajnym podejściem do pacjenta. Można z nimi normalnie pogadać w trakcie zajęć, a nie jak niektórzy fizjoterapeuci w krakowie, którzy patrzyli cały czas na zegarek kiedy w końcu sobie pójdę. Także ja polecam serdecznie: http://www.fizjoterapia-pasternak.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nizzi
ja w Krakowie bardzo zadowolona jestem z Reha Expert - rehabilitacja jest prowadzona dokładnie, dobrze i skrupulatnie. I w bardzo przyjemnej atmosferze. A dzięki temu czas biegnie szybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epuren
Jak pilnie to polecam gabinety G&R , bo tam nie ma problemu z zapisaniem się, nie trzerba czekać w kolejce. JA chodziłam na Piwną i byłam mega zadowolona z efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej do Rehaorthopedici, najlepsi specjaliści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czernisso
Ja chodzę do gabinetu G&R na Słomczyńskiego - bardzo doświadczeni rehabilitanci tam pracują i widzę efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrina
Reha Expert - polecam. Rehabilitacja, fizjoterapia, są konkretni i dobrzy. Myślę ze to że mają np. dojazd do domu klienta działa u nich na plus bo jest to wygodne. Dla mnie to było mega dobre bo nie traciłam czasu na dojazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsi rehabilitanci są w Rehaorthopedice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Encka
ja polecam Reha Expert - dobra rehabilitacja, porządna i co istotne potrafią dobrze wyprowadzić z kontuzji. Myślę ze w Krakowie jest to jedna z lepszych rehabilitacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o rehabilitacje, to ja polecam w domu. Byłem na kilku bezsensownych rehabilitacjach na których nic się nie działo, ale raz trafiłem do małopolskiego centrum rehabilitacji (na nfz). Tak się trafiło że byli studenci i podejrzewam że tylko dzięki temu miałem zorganizowaną prawdziwą rehabilitacje. Najpierw w poradni było dość dokładne badanie i różne testy (uprzedzam z góry że całkiem nago przy studentach rehabilitacji...). Potem dostałem dokładne ćwiczenia jakie powinienem wykonywać. Ćwiczyłem to kilka dni na ich sprzęcie w ramach rehabilitacji, a potem po prostu kupiłem kilka rzeczy (żaden wydatek - bardzo tanie) i kontynuuję samodzielnie. I po raz pierwszy widzę jakieś efekty (ogólna rzeźba ciała i sprawność, na moją kontuzje nie specjalnie to pomaga). Ale ogólnie pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam od zawsze z pomocy fizjoterapeuty i najlepszego znalazłam w Rehaorthopedice. Zaczynają od szukania przyczyny dzięki czemu efekt końcowy jest rewelacyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×