Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hiszpanin

Znowu nie dostałem pracy! :(

Polecane posty

Robili rekrutacje do es systemu w Dobczycach wymagania: - wykształcenie średnie techniczne (elektryczne lub elektroniczne) - nie palić - doświadczenie 2 lata jest to produkcja świetlówek i tego typu rzeczy. Ja mieszkam w Stojowicach, podlegam pod urząd pracy w Dobczycach, ktory podlega pod urząd pracy w Myśleniach. Zadzwoniłem do: - Es systemu - Agencji pracy która rekrutuje New Horizon - Do PUP w Myślenicach - Do PUP w Dobczycach i opieprzyłem ich wszystkich. Że jestem bezrobotny, że nie mam na podstawowe potrzeby typu piwo i papierosy oraz chleb i słodycze o mięsię, ziemniakach, surówkach i rachunkach nawet nie wspomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portugalec
próbowałeś w cyrku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w moich okolicach nie ma cyrku.!!! Chyba żebym do Krakowa dojeżdżał ale to praca sezonowa na wiosne i lato bo przez jesień i zime już nie ma tam pracy, zresztą nie mam wykształcenia na klauna i tego typu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym na Twoim miejscu zajela sie pisaniem prozy. Jakis czas temu przedstawiles nam tu probki scenariusza telenoweli rodzinnej i uwazam ze bylo ta bardzo dobre. Emocje, napiecie, smiech, lzy, wszystko co w telenoweli jest niezwykle potrzebne. Masz talent chlopie i powinienes go rozwijac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamierzam napisać scenariusz do dlaczego ja lub trudnych spraw , czy pamiętników z wakacji lub ukrytej prawdy Czytałeś to??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×