Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lalka1234

Wcięło nam tą inteligentną pogawędkę

Polecane posty

Dobrze już Ci go daje zaczyna twardniec w Twojej dłoni . Masuj go powoli , ah wspaniale to robisz . Pokaz mi swój skarb . Chce go piescic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka zróbmy to w pozycji 69 . Zajmij się moim mieczem . Wypnij tyleczek . Chce widzieć całą Twoja cipke , zaraz włoże język do środka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka1234-jeden z podszywów
ooo widzę że sporo się działo. No i nick zaczerniony tyle straciłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się układam , oooooooo całuj mi cipeczkę , wkładaj języczek pieść mnie , szukaj guziczka już jest twardawy, a ja wezmę Twój miecz , pieszczę go ręką z góry na dół, i do gardełka głęboko, tak jest dobrze ? jak się ułożymy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pizdusiowata cipeczka
lalka1234--poyebało cię wariatko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosiadz mojego rumaka . Tylko powoli . A Ty co robisz ze swoim boskim ciałem ? Opisz mi proszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalko uciekarz ? Pierwszy raz zawiodlem się na Tobie . Zostałem z berlem w dłoni . Trudno ! Szkoda jeśli nie chcesz to nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleś ty buc
skończ najpierw gimnazjum a potem zajmij się berłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się ,zawiodłeś się na mnie , jestem głupią cipą jak twierdzisz, spadam na szczaw jak mi kazałeś ale wcześniej,zgodnie z Twoją radą wsadzę sobie wibrator w doopę i spierdole od Ciebie w podskokach skoro tak mi karzesz . Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka ja Ci nie kazałem spadać . Znowu podszyw dlatego zmieniłem nick . O ile to jesteś Ty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Adam , pojechałeś po mnie, na 3-ch tematach jednocześnie , nie oczekiwałam hymnu pochwalnego ale prawdę mówiąc trochę mnie zatkało . Widać zasłużyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podszyw nie ja . Dziewczyno czytaj uważnie . Jeśli tak myślisz to jesteś w błędzie piszemy ze sobą od dawna i wiesz jak pisze . Przez to znowu zmieniłem nick .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak do końca to mi nie pasowało ,że to może być od Ciebie ale poszło. No i ja nic dobrego nie przyniosłam Ci na tym forum, czytam , czytam , nie drocz się już z nimi, może znowu trzeba zmienić nick żeby chociaż czasami pogadać już tak normalnie , nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to zrobiłaś dużo dobrego Laleczko . A że niektórym uczucie zbyt szybko się skropliło jak nas czytali to i zaczęli z żalu się podszywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie jadą po tobie różni tacy , chce Ci się jeszcze z nimi szarpać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignoruje ich kompletnie . Nie będę zniżac się do ich poziomu . Za mali intelektualnie dla mnie są . Ich iloraz inteligencji widać po tym jak się zachowują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ,tylko ,że teraz jesteś rozpoznawalny , ja zresztą też , jak tylko się pojawisz to się uruchomią . Szkoda , bo miało być miło, a dzisiaj to już sięgnęło zenitu , może znowu zmień nick -myślałeś o tym ? wtedy może zagadasz z jakąś fajną babką , a tak to zaczną Cię obrażać i tyle z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie interesuje mnie co ktoś tu na mnie pisze . Fajnie mi się z Tobą rozmawia i przez jakiegoś idiote nie mam zamiaru tego przerywać . Chyba że Ty już nie chcesz ? A jak ktoś będzie chciał pogadać o czym kolwiek to nie ma sprawy . Tylko z kultura .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerżnięta mameja- o wielkie dzięki za podpowiedż , aż dziwne ,że to normalna wypowiedz a nie jakieś błoto , spróbuje jeszcze Adama namówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja za chwilę będę znikał . Rzeczywistosc wzywa . A Tobie życzę miłych snów . Oczywiście wiesz jakich . Pa i gorące buziaki tylko dla CIEBIE LALECZKO ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę z tobą czasami pogadać tylko,że ja chyba blokuję Ci w jakiś sposób poznanie kogoś sensownego , bo jak my razem no tak się zabawiamy wirtualnie , to szum się robi i straszny prymityw leci. No a dzisiaj to mnie ścięło, i przez te podszywy ja już nie wiem od kogo lecą słowa . Nie jestem przez to wszystko dzisiaj zbytnio haapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki dla Ciebie , nie zasłużyłeś na to co dzisiaj Cię tu spotkało-wiesz o tym ! Miłych snów . Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zorientowalem się . Ale dzięki Mameja . Jednak są tu jeszcze ludzie którzy potrafią odezwać się bez obelgi . A teraz już znikam . Narazie Mameja ! Buzka Lalka . Aha ale jedynek mi nie podrobią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzona xxx
lalka. Adaś.... Głowy do góry :-) Podszywaczom w końcu znudzi się ta chamska zabawa. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooooooooo ,kolejna normalna wypowiedż ,bez obelg i innego błota , Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na gg moglibyście się brandzlować do bólu i nikt by wam nie przeszkadzał:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×