Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiecznie chuda

ćwiczenia dla chudzielca

Polecane posty

Gość wiecznie chuda

Witam serdecznie, Mam odwrotny problem niż znaczna część kobiet; chciałabym przytyć. Mam 23 lata, 165 cm wzrostu i ważę ok 47 kg. Zawsze byłam szczupła, żeby nie powiedzieć chuda, wiem, że jedzenie nie pomoże mi w przytyciu, bo mam szybką przemiane materii, jestem zdrowa, odżywiam się zdrowo, nie mam problemów z jedzeniem, dlatego nie proszę o porady w tej kwestii (Bo tez nie chodzi mi o to, żeby obrosnąć w tłuszcz). Chodzi mi bardziej o to, czy znacie może ćwiczenia, które mogłabym wykonywać w domu, a które sprawiłyby, że zwiększyłaby się moja masa mieśniowa (wiem, że najlepiej na siłownie ale pytam o te pozostałe). Mnóstwo jest fajnych ćwiczeń na necie, ale mam wrażenie, że od wszystkich się chudnie nawet od przysiadów zwyklych kurde, z obciążeniem, które są jakby ćwiczeniami siłowymi chociaż troche czyli powinny rozbudowywać mięśnie?! A tam laski piszą, że mają smuklejsze, chudsze uda. No o co tu chodzi? Biegać nie bo spale za dużo kalorii, to nie, tamto nie, to ja nie wiem już. Macie jakieć pomysły? Ktoś ma podobny problem? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netlkoi
Jak będziesz mieć odpowiednią dietę (odpowiednie proporcje białka, weglowodanów, tłuszczy) i kcal lekko na plusie to mięśnie będą rosnąć, nie ma możliwości, żeby nie rosły. Tyle, że ćwiczenia mają do tego być naprawdę siłowe i z dużym obciążeniem, a o to w domu ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim poproś kogoś z wiedzą, żeby pomógł Ci ułożyć zbalansowany jadłospis, bogaty w wartościowe produkty. Polecam cięższe ćwiczenia siłowe, albo na przykład pływanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×