Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przytulmnie...

club80 siemianowice

Polecane posty

Gość klubowiczzz
Wiele razy! Atmosfera OK. Ceny bardzo wysokie, ale taki juz chyba standard. Jeżeli chodzi o ludzi, to w Club80 nie znajdziesz małolatów, co jest dużym plusem. Co do muzyki - mieszane uczucia. Prawda, że serwują muzykę której nikt inny nie gra, ale szkoda że zazwyczaj leci to samo, nawet w tej samej kolejności, więc za często jeździć się nie da. Nie mniej dla kogoś, kto jeździ raz na ruski rok i lubi lata 80-te będzie bardzo OK! Ogólnie polecam! Można się pobawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzejkowicz
Witam... Byłem w tym klubie na andrzejkach. Ogólnie długo się zastanawiałem gdzie iść i wybór padł na ten klub. A teraz plusy i minusy wg mnie: - za informacje na stronie, są skąpe, brakuje cennika, informacje jaki dj gra i trochę o nim, ogólnie strona jest ale więcej człowiek się dowie szukając po necie, + ceny - wstęp 20 zł, szatnia 5 zł, loża 4 os. 25 zł, wszystkie loże zarezerwowane czyli chcesz usiąść płać, drinki 17 zł, mała cola - 6 zł, mineralna - 6 zł - jak dla mnie ceny przeciętne, + muzyka - głównie lata 80, w końcu można potańczyć w parach, ale dopiero późniejszą porą bo parkiet na początku załadowany do pełna, ogólnie muzyka ok + parkiety - 2 szt., podobno był 3 - ale został tylko po nim napis, jak ja byłem były 2 - na 1 chyba dla palących - masakra siekiera tam wisiała w powietrzu, na 2 dla niepalących - tam właśnie się bawiłem, przez ten podział większość bawiła się na 1 dolnym pakiecie i stąd ten ścisk, jak ja byłem to na początku na 2 parkietach grali to samo, +bary - 3 szt. - obsługa miła, panie też dbają i sprzątają co nie trzeba, -wc - czystość ok, ale właścicielowi w męskim wc kazałbym trzymać sobie drzwi, bo zamków nie ma w kabinach, poza tym drzwi wejściowe wartałoby wymienić bo są po jakiś walkach, + - klimatyzacja - w piwnicach zdecydowanie za zimno dlatego długo nie da się tam posiedzieć, na parterze na parkiecie temperatura ok, na pierwszysm piętrze nie wiem bo smog był taki, że się tam nie bawiłem. Minus daje za pozostawianie otwartych drzwi do ogródka - grill i robienie przeciągu na parkiecie - właśnie od tego siadło mi gardło. Sam się zastanawiałem czy iść do szatni po kurtki dla siebie i partnerki bo na parkiecie tak wiało. +- czystość - w piwnicach czysto, na parkiecie sprzątają, ale często ktoś coś rozlewa bo do loż ludzie i kelnerki wędrują przez parkiet, parkietu zatem nie określiłbym mianem czysty, +- ochrona - nie widziałem zadym więc pod tym względem ok, niestety nie reagują na palenie na parkiecie i w miejscach dla niepalących (co strasznie mi przeszkadzało) i za ten przeciąg na parkiecie, + wystrój - klub jest wykonany gustownie w piwnicach grawerowane egipskie napisy, ogólnie warto to zobaczyć, + towarzystwo - od 20-40 lat, nie było jakiś dymów czy spięć, ludzie już bardziej myślący, - parking - ziemny i ciemny bujak, parkuje się na ziemnym dziurawym parkingu, nie jest on płatny, ale lepszy samochów tam strach postawić. - lokalizacja - odludzie, bez samochodu nie wiem kto tam przyjedzie, Ogólnie poza - polecam ten klub dla ludzi którzy cenią sobie muzykę lat 80 i taniec w parach (a nie tylko łubu-dubu). Napisałem tą oponię, żeby pomóc innym, pozdrawiam wszystkich imprezowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×