Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość naganna zła

mój facet mnie irytuje, mój facet opowiada bajki itd?

Polecane posty

Gość naganna zła

Witam! Mój facet: jeździ bez prawa jazdy i dla niego to nie problem nawet nieraz potrafi po alkoholu wrócić do domu i mimo że zwracam mu uwage robi to nadal tłumaczy się że pił dawno już nie jest taki pijany, nikt go nie złąpie bo nigdy nie złapał. Zaprosił mnie na wycieczkę do egiptu zaprosiliśmy już znajomych mówił że ma tyle ile trzeba pieniedzy dzien przed zamowieniem okazalo sie ze nie ma na wycieczke kasy, potrafi stracic 400 zł w jeden dzien nie wiedzac na co... jak wejde do niego do pokoju jedyne zajecie lezenie w lozku i od razu zaczyna mnie dotykac i rozbierac za kazdym razem... Ma wiele rzeczy ktore mnie irytuja o wszystko pyta, ciagle sie smieje z byle czego nie ma zainteresowan jedyne dobre ze pracuje. odnosnie seksu jeszcze chociaz na godz musze do niego jechac jak nie jade jest zly bo wie ze nic nie bedzie, codzien chce seksu mimo ze mu tlumacze ze nie chce tego i mu zabraniam jest nachalny. (na poczatku zwiazku byl inny delikatny pytal czy moze) teraz mowi mi ze tak go pociagam i tak mnie kocha dlatego tak jest. duzo jest rzeczy ktore mnie draznia wiem ze sama mam wady ale on ma ich wiele nie zaplaci rachunku odetna mu internet normalna rzecz dla niego woli myslec o tym jakie kupi auto mimo ze na nie nie ma kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×