Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama Nie Pracująca

Jak znaleźć pracę na pół etatu :-(

Polecane posty

Gość Mama Nie Pracująca

tyle sie mowi o pracy na pol etatu szukam i szukam i zero ofert... moze sie ktos wypowiedziec nie chce zostawiac dziecka na caly dzien beze mnie, dlatego chcialam isc do pracy na 4 h, ale po prostu ofert tyle co nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to tylko w bajkach
j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EuroKadra ci da taki etat, a nawet się godzinowo dopasują. W tym momencie tej pracy jest naprawdę wiele, można zmieniać zatrudnienie na lepsze, kwestia jedynie dopasowania odpowiednich warunków. Ale kto chce znaleźć jakąś pracę, ten na pewno ją dostanie. Korzystajcie, póki istnieją takie możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazlam prace z olx na pol etatu Fajna,biurowo magazynowa,latwa A czesto nawet wychodze po trzech godzinach jak wszystko idzie sprawnie Trzeba szukac,czytać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olx, grupy praca na fejsie, tylko jak masz na profilu szlachta nie pracuje czy coś w tym stylu albo zbierasz naklejki na świerzaki dla brajanka to raczej nikt się do ciebie nie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj stworzyć sobie profil na linkedinie, bo rekruterzy przeważnie sprawdzają kandydatów w necie. Zrobiłam szkolenie na eduwebie z budowania marki osobistej, pousuwałam z fejsa to czego pracodawca nie powinien widzieć, zrobiłam profesjonalny profil zawodowy na linkedin właśnie i dosyć szybko znalazłam pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EuroKadra - o ile masz ich w pobliżu. Powinni ci zapewnić pracę bez większych problemów, ale ogólnie pod tym względem zaszły mega zmiany. Każdy może coś znaleźć, a można trafić do naprawdę solidnych marek. Kwestia wykorzystania okazji i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×