Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eliza88

pytanie do facetów i zdradzanych babek

Polecane posty

znacie portal badoo?? po co na niego wchodzicie mając kobietę? pytam bo moze schizuje, nie wiem, mój facet notoryczie na niego zaglada, nie wie że o tym wiem, mysli ze historia przegladanych stron sie nie zapisuje, zmienilam to. Od 2 dni pisze tam z jakąs dziewczyną.. najlepsze jest to ze czulam wczoraj że rozmawia własnie z nią, gdy spytałam z kim rozmawia i żeby juz wracał do łóżka powiedział ze rozmawia z mamą. Dziś wyszło kim jest jego mamusia :o Powiedzcie mi.. co powinnam zrobić? Obserwować to dalej, podszyć sie tam pod kogoś i sprawdzic na ile sobie pozwala czy od razu spakowac manatki i sie wyprowadzić. Nie toleruje kłamstwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno mu nie powiem że o wszystkim wiem, jesli cos na prawdę kombinuje zacznie się pilnowac a wtedy to już du.pa zbita..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saghsa
ja bym sie podszyla i sprawdzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra tylko nie skapnie sie?? jesli zawsze bede mu odpisywac gdy bedzie offline??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na pomarańczowo
ja bym powiedziała, że wiem o wszystkim i zakończyła taki pseudo związek. nie lubię podchodów i gierek, a facet, który w taki sposób kombinuje raczej nie jest dobrym kandydatem na mojego partnera. nie czekałabym aż zdradzi, nie podszywała się, żeby sprawdzić na ile sobie pozwala, bo jeśli sobie pozwala na rozmowy z pannami na takim portalu, mimo, że ma partnerkę, to wystarczająco źle o nim świadczy. ale ja to ja, a Ty pewnie jesteś z nim już długo i szkoda Ci lat, tego związku itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9,10 i 9.12 to podszyw, jak mozna podrobic czarnego nicka???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oznacza to ze facet
jest gówno wart , nie kocha cię jedyne co mozesz zrobic to osmieszyc frajera i wywalić za drzwi po co ci takie kurestvo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie.. jestesmy razem już dosc długo, duzo energii i poswiecen kosztował mnie ten związek, zostawiłam dla niego rodzine, wyniosłam sie na drugi koniec polski, wychowujemy dziecko razem, a tu takie numery.. :o Niechce mi sie wierzyc po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge go wyrzucic, mieszkamy u niego, co najwyzej ja moge sie wynieść, ale jak zostawic to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhhguygu
przypatrz sie zamiast l ktoś w twoim niku napisał duże i I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do podszywacza
żenada, piszesz człowieku takie pierdoły że az przynosisz wstyd gronu podszywaczy z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a media milczą
co o za portal ten badoo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co za portal, portal społecznosciowy, randkowy? Po zdjęciach kobiet tam widac ze na niewysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to badoo to siedlisko
kurevek i zonatych facetow, weszlam tam niedawno, myslalam czy nie zalozyc tam konta i poznac kogos nowego,ale zobaczylam zonatego znajomego ,nie kryl sie ze zdjeciem nawet i tez szukal wrazen. zal.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pilnujcie swoich facetów, nie czujcie sie nigdy tak jak ja teraz, czuje potworne rozgoryczenie, myslałam ze jest rozsadnym facetem.. a teraz czuje sie jak idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załozyłam falszywe konto, juz zacieram rączki, ciekawa jestem co z tego wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak?
Zacierasx rączki kurwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ku%#wo???! kobieta która próbuje zgnoic zdradzajacego faceta tak sie nazywa?? sorryy.. Nie dam soba pomiatac, ani przypadkowej osobie na forum ani jemu. Zbyt wiele mnie ten związek kosztował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak?
Zacierasx rączki kurwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz nas po co facet wchodzi na portale randkowe? Po to aby poflirtować i bajerować kobiety. Po to są te portale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobra, ale czy to moralne? zreszta czy w ogole w kontekscie faceta mozna mowic o jakiejs moralnosci? Mezczyzna zyjacy z kobieta, układa sie swietnie, seks super a mimo wszystko bajeruje i flirtuje? niepojete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może bądź precyzyjna. Ty nie pytasz "dlaczego" on to robi tylko chcesz go ukamienować. Skazać i ocenić. Tutaj Ci nie pomogę - nie jestem sędzią ani katem. Jedyne co wiem - to że facet nie rozumie, że takie jego flirtowanie zabija zaufania. Że oszukiwanie, granie, udawanie - niszczy to co ma. Facet "bawi" się w coś, być może licząc na coś (seks, romans, inny związek) rozwalając to co ma. Z drugiej strony - jeśli on jest nieszczery i gra na kilka frontów, to nie jest zakochany, nie jest do Ciebie przywiązany i nie ceni Cię. Więc wasze życie to taki bardziej jednostronny związek (zakładam, że Ty traktujesz to poważnie i jesteś zaangażowana mocno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilez mozna pytac dlaczego, ja sie moge tylko domyslic, moze faktycznie robi to z ciekawosci, moze jestw tym cos wiecej, ja wiem na pewno ze nie czuje by cos sie miedzy nami zmienilo, dlatego jestem w szoku, wszystko uklada sie swietnie, nie kłocimy sie, mamy udane zycie, uzadzamy nowe mieszkanie, dlatego uznalam ze podszyw na tym portalu to najlepsze wyjscie, sprawdzic z kim mieszkam pod jednym dachem, nie wyobrazam sobie puscic tego bokiem i czekac z zalozonymi rekami, zaprzepascic wszystkiego od razu tez nie moge. Dziwi mnie jego zachowanie, bo nie moge tego zrozumiec. Powodów.. po prostu nei widze zadnych powodów, a dowód mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podbijasz temat. No to może napisze inaczej. Facet szuka na portalach randkowych to czego nie ma w domu. Tylko uprzedzam - to nie jest usprawiedliwienie, tylko wyjaśnienie. Po drugie - to czego on tam szuka, może być absolutnie bezsensowne z Twojego punktu widzenia i nawet niemożliwe. Natomiast dokładnie czego pragnie i szuka to możesz dowiedzieć się tylko od niego. Tak jak pisałem, facet coś ukrywa (chciał ukryć historię i cię okłamuje). Powiedz mi - lubisz być okłamywana? Jak bym powiedział mu że to pierwszy i ostatni raz kiedy kreci, że za drugim razem to będzie koniec i się rozstajecie. Bawisz się w gry zamiast postawić sprawę jasno. Boisz się, że powie Ci smutną prawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×