Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kristinka22

Wstydze sie sexu i boje sie,

Polecane posty

Gość kristinka22

Wstydze sie seksu bo mam duzenwargi sromowe i to brzydko wyglada ;( jakos odrzucajaco wg mnie, nie chce zeby chlopak sie nasmiewal. Narazie jestesmy razem tylko 3 tyg wiec mi sie nie spieszy, ale to bylby moj pierwszy raz i mnie to krepuje, pozatym mam male piersi AA. WIec dlaczego takie duze i zaczerwienione wargi sromowe... nie wiem jak dokladnie sie depilowac tam... nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristinka22
przeciez wszystko dobrze napisalam, ciezko pisze sie na telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stolatek
mnie się wydaje że twoje wargi są jak najbardziej normalne,kobiety mają różne,a widział je twój facet ? Myślę że większości facetom podobały by się ,ja osobiście lubię większe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristinka22
nie widzial, bo wstydzilam sie zdjac bielizny przed nim... strasznie mnie to krepuje i boje sie ze mnie rzuci... bo wogole wodac ze mu strasznie zalezy na sexie to az przesada. Boje sie ze sie przespi ze mna i mnie rzuci, bo co s sie nie spodoba mu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stolatek
wiesz nie wyobrażam sobie żeby mogły być takie duże że facet by się ich przestraszył,napewno w necie przeglądałas zdięcia innych cipek i było dużo z mniejszymi miz twoje tylko pamiętaj że foty w necie to w wielu wypadkach rezultat pracy programów graficzymych za pomocą których wszystko można zretuszo wać .wrzuc fotke twojej szparki to powiem ci czy ładna :-) chyba że na moja pocztę mi wyślesz? Chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z fabryki firanek
Wrzuć fotę, to ocenimy, czy duże, czy w sam raz na jeden raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stolatek
wiesz nie wyobrażam sobie żeby mogły być takie duże że facet by się ich przestraszył,napewno w necie przeglądałas zdięcia innych cipek i było dużo z mniejszymi miz twoje tylko pamiętaj że foty w necie to w wielu wypadkach rezultat pracy programów graficzymych za pomocą których wszystko można zretuszo wać .wrzuc fotke twojej szparki to powiem ci czy ładna :-) chyba że na moja pocztę mi wyślesz? Chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×