Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mir78Mys

Szukam

Polecane posty

Gość Mir78Mys

Witam! Mam na imię Mirek 33 lata jestem z Mysłowic, samotny,mam problem z poznaniem dziewczyny która chciała by zemną być już się strasznie załamuje ponieważ uważam ze moje plany odpychają dziewczyny ponieważ pracuje, nie imprezuje co chwila, nie palę papierosów, za alkoholem nie przepadam mam ciekawe zainteresowania lubię rozrywkę na poziomie, (co znaczy że nie interesuje mnie stanie z żulami pod klatką). Byłem kiedyś zaręczony z kochaną dziewczyną ... niestety dziecinne życie okazało sie być dla 27 letniej kobiety lepsze niż moje plany, zostawiła mnie z dnia na dzień... Ktoś by pomyślał ze taki plany... ale niestety dziewczyny wolą być z takimi co imprezują palą papierochy, piją pod klatką taka jest rzeczywistość czy my normalni ludzie nie mamy już szans na miłość związek własną rodzinę ? Szukam normalnej dziewczyny, szczerej i oddanej z Mysłowic lub okolic. Piszczie śmiało ! gg 4367310

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acdcOna
Witam. Coś w tym jest, że kobiety pociągają "niegrzeczni" chłopcy. Ułożony, odpowiedzialny dobry jest dla zagubionej, niepewnej siebie panienki. "Łobuz" jest pociągający.. Coś na zasadzie porównania - Wy panowie lubicie gonić za tym... króliczkiem... Taki jest ogólny trend, ale moze są jakieś szanse na Twój typ kobiety. Życzę tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×