Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eliza88

zdrada?

Polecane posty

Pisałam już jakiś czas temu ale ktos robił sobie ze mnie jaja podszywając sie pod moje wypowiedzi, zapytam więc jeszcze raz: znacie portal badoo?? po co na niego wchodzicie mając kobietę? pytam bo moze schizuje, nie wiem, mój facet notoryczie na niego zaglada, nie wie że o tym wiem, mysli ze historia przegladanych stron sie nie zapisuje, zmienilam to. Od 2 dni pisze tam z jakąs dziewczyną.. najlepsze jest to ze czulam wczoraj że rozmawia własnie z nią, gdy spytałam z kim rozmawia i żeby juz wracał do łóżka powiedział ze rozmawia z mamą. Dziś wyszło kim jest jego mamusia Powiedzcie mi.. co powinnam zrobić? Obserwować to dalej, podszyć sie tam pod kogoś i sprawdzic na ile sobie pozwala czy od razu spakowac manatki i sie wyprowadzić. Nie toleruje kłamstwa.. Jestem w totalnym szoku ponadto bo nic nie wnioskuje za tym by cos sie miedzy nami psuło, nie kłócimy sie, mamy udane zycie.. jak to wszystko rozumieć?? Zagląda tam z ciekawości czy zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfhsfgsh
poczekaj jeszcze troche. wiem ze Cie szlak trafia ale ja bym poczekała. i śledziła historię, potem wydrukowała. a po tym wszystkim jak bedziesz miala juz 100% pewnosci ze on z kims tam pisze to wtedy mozesz zacząć działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko on sie maskuje, usunął historie rozmów na tym portalu a WIEM! ze z nia pisał.. mam dostęp do jego gg i do historii przegladanych stron, wczoraj wieczór zaglądał tylko tam a na gg nie ma rozmowy z wczoraj zadnej, więc z nią rozmawiał..a rozmowę usunął. Szlak mnie trafia racja.. miałam już mysli zeby spakowac sie i wyjść, ale to by było zbyt proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, mój facet wchodził kiedyś na portal ilove (już go nie ma). Z resztą, poznaliśmy się na tym portalu. Byliśmy ze sobą pare mies. wszystko było super. Zapytałam go kiedyś, czy jeszcze wchodzi na tego typu portale. Powiedział, że nie, że znalazł już swoją kobietę. Ale ja wchodziłam :) A tam wyraźnie było podane, który znajomy kiedy wchodził na portal i czy dodawał nowe znajome. Zauważyłam, że często się tam logował. A koleżanek przybywało. W końcu zaczął mieć dla mnie mniej czasu. Kiedyś umówił się z naszym wspólnym znajomym ( nie wiedział o tym, że ja też go znam). Powiedział, że przyjdzie na to spotkanie ze swoją dziewczyną. Znajomy się ucieszył, bo widział, że ja z nim jestem. Ale, na spotkaniu pojawiła się inna, dość wyuzdana lala. Znajomy określił ją, tanią lafiryndą bez zasad. Nasz związek się ropadł. Widac mój facet potrzebował innych wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że powinnaś obserwować faceta i porozmawiać o waszym związku, czy może chciałby coś zmienić/ dodać w waszym związku...czy może ma jakieś skryte pragnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( mój tez gdy kiedyś go zapytałam powiedział ze nie ma na nim konta. Najlepsze jest to ze ta panna jest taka zwyczajna, nie ładna.. to jeszcze bardziej poteguje moja złość. Wychowujemy razem dziecko, ta sutuacja nie jest taka prosta do rozwiązania, zbyt wiele mu poświęciłam. Mam tylko nadzieję że to się jakoś wyjaśni.. Załozylam sobie falszywe konto na tym portalu..zaczepiłam go, ciekawa jestem czy się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem co jest jedyną rzecza która mu przeszkadza.. to że nie mam kształtów takich jakie on sobei wymarzył. Mam 165cm i ważę 60kg, twierdzi że powinnam schudnąc ale nei rozumie ze mam PCOS i moja waga nie jest tak prosta do zrzucenia. Poza tym miedzy nami układa sie swietnie, jego rodzina za mną przepada, mamy udany seks, nie kłócimy sie. Czy mozliwe by z tego jednego powodu szukał wrazen na boku? 5kg nadwagi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie.. to jest jego dziecko, poznałam go gdy był juz po rozwodzie, ale kocham je jak swoje, nie wyobrazam sobie teraz odejsc :( chociazby z tego powodu. Czuje sie strasznie, nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dużo więcej nadwagi niż ty a mój obecny facet kipi do mnie miłością i szacunkiem. więc myślę, że to nie jest problem. No chybaże dla twojego facet liczy się tylko wygląd. Jak się poznaliście to też tak wyglądałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie bułki pieką
zainstaluj keylogera na kompie i wszystko bedziesz miała czarno na białym , nie wyprze się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku nie.. potem pojawiły sie problemy z tarczycą i niedawno zdiagnozowane PCOS. Ten facet to skorpion.. jest potwornie temperamenty, zauwazyłam ze gdy wyjezdzam do rodziców i wracam kipi namietnoscia a potem z biegiem czasu wracamy do normalnosci. Ale nie czuje się niekochana, wręcz przeciwnie. To że namawia mnei do schudneicia tłumaczy mi tym ze martwi sie o moje zdrowie.. ale teraz juz nie wiem co myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie chce go szpiegować poki nie mam 100% podstaw, gdyby sie o tym dowiedział związek byłby niedoodratowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avaro
dziewczyny ja olewałam temat,nie przejmowałam się innymi ludzmi bo to nie moja sprawa,ale od kiedy mój facet opowiada mi co robią jego kumple to tak smo jak on tak i ja chwytam się za głowe. Nie ważne czy ma dziewczyne,żone,czy ma dzieci.... oderwali się od domu bo mieszkają w kawalerkach... i co?? zdradzają,logują się na różnego rodzaju portale... masakra.... Ja bym poczekałą jak to dalej się rozwinie,a zauważyłas coś jeszcze?? niechęć do przytulenia Ciebie,rozmowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie zauważyłam i pewnie nei miałabym powodów do podejrzen gdyby nie historia przegladanych stron i moja dociekliwośc. Zachowuje sie normalnie.. jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avaro
więc nic nie rób tylko obserwuj :) może to nie jest to co myślisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno ten facet okazuje jej uczucie... sama nie wiem co poradzić... eh, żeby dało się sprawdzić czy ktoś z kimś poszedł do łóżka Gadanie z kimś to przecież jeszcze nie zdrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wszystko wiem
Wychowujesz jego dziecko, a chooisko rozgląda się za dupami? No to masz odpowiedź, po co jesteś mu potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie nie moge sobie wybic z glowy ze to TO. Za dwie godziny wraca do domu, ciekawa jestem jak się zachowam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wszystko od rozmów sie zaczyna prawda? nikt nikogo z ulicy nei ciagnie do łóżka.. zreszta dla mnie to nei jest wazny czy z kims flirtuje czy sypia, sam fakt ze tam zaglada i z kims rozmawia jest dla mnie nie do przyjęcia. Moze cos przeoczyłam faktycznie.. zaczne mu sie uwazniej przygladać. Remontujemy nowe mieszkanie, czasem jest nerwowy ale wydaje mi sie ze na pewną skale mial tak zawsze. Na prawdę mam nie lada zagwozdkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obserwuj uważnie jego zachowanie na chwilę obecną na razie tylko tyle.. a jak wam się układa w łózku? jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wszystko wiem
Darmowa sprzątaczka, kucharka, i opiekunka do JEGO dziecka. I szukanie dup po portalach. Jakie to schematyczne i oczywiste. Ściągaj klapki z oczu dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w łóżku jest swietnie. Dzizys.. :( Zastanawiam sie co zrobic z tym fikcyjnym kontem.. bede musiala wtajemniczyc w to jakas znajomą bo to nierealne rozmawiac z nim na tym portalu kiedy jeden laptop w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wszystko wiem
Może tobie jest świetnie, ale chyba nie jemu skoro szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem od niego ze jemu też, nie mam oporów w łóżku wiec nie ma powodów do narzekań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wszystko wiem
I dlatego ma to konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt..czegoś szuka a może wpadliście w rutynę? Może on się nudzi, poszukuje wrażeń... Nie usprawiedliwia go to oczywiście, ale szukajmy powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to by był powód.. tylko jak to rozwiązac?? Mam kolo niego skakac kiedy ten szuka wrazen gdzie indziej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matix autorka
ciekawa jestem jak to jest facet ewidentnie szuka innej do ruchania bo obecna mu nie wystarczy , obecna twierdzi ze w łóżku im cudownie i nie ma oporów właśnie co to znaczy nie masz oporów , robisz wszystko? jakies obrzydliwości typu anal a po nim spust do buzi? moze tu jest problem w jego wyobrażeniu o porządnej kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wszystko wiem
Przecież ona go kooooooooooooooooooooocha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×