Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eliza88

zdrada?

Polecane posty

Gość matix autorka
ale on jej nie kocha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wszystko wiem
No i wszystko się wyjaśniło, tak czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można pogadać z nim o fantazjach erotycznych...może coś go szczególnie kręci.. Może wspólnie odnajdziecie coś nowego, co wam sprawi przyjemność. A może powinniście wyskoczyć gdzieś na weekend i spędzić tylko razem trochę czasu... Może zróbcie coś szalonego? Mam nadzieję że to nie jest tak, że ty nadajesz się tylko na matę, a te inne laski do całej reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wszystko wiem
Ale on pewnie chce szybkiego ruchanka, a nie górnolotnego pierdolenia o romansie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robimy to co oboje lubimy, nie uznajemy czynnosci które tu opisałas wiec daruj sobie obelgi. Znamy sie na tyle pod tym katem dobrze ze znamy swoje upodobania. Jesli szuka innej to nie z powodu kiepskiego seksu, juz bardziej bylabym sklonna schylic sie ku szarej codziennosci w codziennym zyciu, ewentualnie ku stwierdzeniu ze po prostu ten typ tak ma musi szukac wrazen i juz. Jesli tak sie okaże moje dalsze bytowanie z nim nie bedzie miało sensu, jesli to nuda.. coś zaradzę, jesli on juz nie ma innych planów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie wiadomo czego chce... łatwo zostawić kogoś...gorzej go zbudować Może lepiej zastanowić się, czy można jakoś wszystko poukładać zanim powie się ,,zegnaj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psia końcówa
julitka na głowe upadłas karzesz jej zakładac ''płaszczyk dziwki ''i obsługiwac pana i władce zeby nie myslał o innych dupach ja pier.... w ten sposób utrzymujecie swoje małżeństwa przy zyciu? niech idzie frajer szukać szczęscia z hooojem na wierzchu a autorka powinna szukać prawdziwej miłości , prawdziwego faceta bo ten jest gówno wart ! tak to jest jak uwiesicie sie na facecie i wisicie na siłe tak długo aż nie odpadniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wszystko wiem
Jak do tej pory nie był romantyczny, to na pewno po rozmowie będzie. Koorva, ile wy macie lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julitka dziekuje ci. Mam nadzieje ze to wszystko to jakas farsa i szybko sie wyjasni. chce w to wierzyc, nie wyobrazam sobie zostawic tego wszystkiego z dnia na dzien. Kocham go teraz to moze naiwne, staram sie to sobie jakos poukładac, tak czy inaczej bede ta sprawę sledzić, punkt zaczepienia juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie karzę bawić się w dziwkę...nie tak to ujęłam i nie to miałam na myśli próbuję tylko znaleźć przyczyny... łatwo jest spieprzyć związek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wszystko wiem
No to koooooooooooooooooochaj go dalej autorko i staraj się wierzyć w to, co sobie umyśliłaś. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psia końcówa
dziewczyno ale on nie kocha ciebie ! tak nie zachowuje się kochający facet ! co on by musiał zrobic zebys to zrozumiała, przyprowadzic jakąś kurve i ja wyruchać na twoich oczach? widziały gały co brały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam 100% podstaw do oskarzania go o zdradę, dlatego wole to przeczekac i obserwowac sytuacje, czy tak ciezko to pojąc, najlepiej czlowieka skreslic od razu.. sa sytuacje gdzie warto spróbowac cos naprawić. Nie zamierzam sie przed nim plaszczyc.. byc moze za malo czasu spedzamy tylko razem, prowadzimy zbyt szare zycie przytloczone codziennoscia, a on potrzebuje czegos wiecej.. ja zresztą też. Dlatego warto troche powalczyc.. jesli to nic nie da, powiem żegnaj. ale wiem ze gdybym nie spróbowała zalowałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do psia końcówa
to sie nazywa afirmacja wyobraz sobie faceta autorki z hujem na wierzchu latającego po ulicach i szukajacego miłosci odechciewa się takiego faceta obrzydliwy się wydaje , afirmacje działają na przypadek autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wszystko wiem
Obserwuj jak ci jeszcze mało! Ockniesz się gdzieś tak w okolicach pięćdziesiątki, ale wtedy już będzie za późno na zaczynanie życia od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak julitka , kocha
i z tej miłości szuka innej do ruchania !!! o naiwności moje wy aż sie prosicie zeby was w huja robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i moim zdaniem mądrze kombinujesz może da radę wyskoczyć gdzieś na weekend tylko we dwoje? poradziłam kiedyś to moim znajomym i pomogło. On 32 l ona 29, bliźniaki 5 l. Żyli juz obok siebie a nie razem... On ją nawet zdradził. Wyjechali na kilka dni, zakochali się w sobie na nowo, zafascynowali... I nie piszcie mi tu ze to głupi i poniżające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wszystko wiem
Julitka, mam nieodparte uczucie, że masz 15 lat. Takie rady wyczytujesz w BRAVO GIRL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wszystko wiem
Zakochali się w sobie na nowo! Ha ha ha! Nie rozumiem dlaczego nie jesteś w szkole? Wagary???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie pamiętam nawet jak to jest mieć 15 lat ty chyba za to jesteś tchórzem! jest problem najlepiej spieprzyć..prawda? nie dowiedzieć się prawdy, nie znać motywów, nie próbować... to jest dopiero dziecinada !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dalsza dyskusja tu nie ma sensu.. i tak już jestem kłębkiem nerwów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak julitka , kocha
i potem taki dzieciak jak julitka namiesza psychicznie niestabilnej autorce nie tylko w topie ale głównie w uczuciach i rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wszystko wiem
Poszukać normalnego faceta, który traktuje cię z szacunkiem to tchórzostwo? Lepiej męczyć się z krętaczem. Jakie to wzniosłe, jakie dorosłe i poważne! Będziemy poszukiwać prawdy , dlaczego facet ma ochotę ruchać inne babki! Szkoda tylko, że to ma się odbywać kosztem czasu i psychiki autorki, a wnioski jak zwykle, będą oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, dalsza dyskusje nie ma sensu I nie zamierzam się tu kłócić. Smutne jest to, jak wielu ludzi jest tchórzami, jak wielu ludzi nie potrafi walczyć. Podejrzewam faceta o zdradę..pewności nie mam..to nic pakuje się i spadam. tak łatwiej i prościej... gratuluję niektórym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie jej to powiedz
julitka jakimi tchórzami ? pomyliłas pojęcia i to grubo ludzie którzy potrafia trzezwo oceniac sytuacje , nie mysleć sentymentami , nie mieć myslenia życzeniowego bo i ty i autorka macie do tego ooooogromne predyspozycje nazywasz tchorzami ? dziecko ile masz lat ? jeszcze ci życie da tak po doooopie ze odechce się tobie i autorce MYŚLENIA ŻYCZENIOWEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, poczytałam ten topik. Przypomniała mi się taka historyjka którą gdzieś kiedyś zasłyszałam a mianowicie: stoi facet w kuchni i patrzy na swoją żonę - chodzący ideał. Mówi do niej "ale Ty masz piękne długie włosy.....i ta piękna idealna twarz....piersi jak marzenie, talia osy....nogi do samej ziemi, idealna pupa.....wspaniała, czuła dobra.....no, jesteś ideałem...-tylko żebyś Ty jeszcze do tego wszystkiego była trochę 'obca...." facet szuka wrażeń na boku - tylko w jakim celu..? żeby tylko popisać czy cos wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoni45
czytam i czytam i nie wierzę... po pierwsze, każdy tu ma rację.. facet czegoś szuka, szuka innej pytanie dlaczego? julitka miała racje że nie można faceta od razu skreślać nie znając prawdy (zdradził czy nie). Trzeba poznac prawdę. Może uda się ratować związek. Jeżeli okaze się że facet szuka tylko przygód to odejść i tyle, Ja nie wiem, wy chyba sami niewiele wiecie o życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoni45
Dodam, moją druga żoną jest moja pierwsza żona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×