Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kulturalnaKultura

18.05-30.06 = -12-15 kg. RAZEM ZRZUCAMY TEN BALAST! :)

Polecane posty

Tak więc moje miłe. Mam 165 cm i ważę ok. 75 kg. Chcę ważyć ok. 60-55 kg. I mam taki plan, wypróbowany zresztą, jest dla mnie najlepszy bo długo potrafię w tym trwać w odróżnieniu od innych diet: - NIE JEM NIC PO 16:00. NIC! - PIJĘ DUUUŻO WODY - NIE JEM NIC SŁODKIEGO ANI SMAŻONEGO - DUŻO ĆWICZĘ (JA OK. 2-3,5 GODZ.) - NIE JEM DO SYTA, TYLKO TYLE, BY NIE CZUĆ GŁODU - OWOCE JEM DO POŁUDNIA - OGRANICZAM MIĘSO - NIE JEM CHLEBA, ZIEMNIAKÓW, RYŻU ETC. - DUUUŻO WARZYW - OGRANICZAM PRODUKTY MLECZNE - KOLACJA BIAŁKOWA Tym sposobem nie będzie trudno zrzucić tych 15 kg do końca czerwca, mojemu bratu udało się to w miesiąc, jednakże ja wolę rozłożyć to na 2 miesiące żeby w razie czego nie być rozczarowanym. Codziennie wieczorem będę zdawać relacje ile i co zjadła, ile ćwiczyłam itd. Zaczynam od jutra. KTO ZE MNĄ!? Wiem, że sposób jest skuteczny, bo jak już wspomniałam mój brat i kilka innych znanych mi osób tak schudło i większość nie ma jojo (wiadomo, trzeba rozsądnie wychodzić z diety). TAK WIĘC DO JUTRA ZBIERAM CHĘTNYCH, OCZYWIŚCIE W TRAKCIE TEŻ ZAPRASZAM [29.04.2012] 14:30 [zgłoś do usunięcia] uefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UpadlyAnioł
Witam. Chciałabym przyłączyć się do Ciebie. Ale wszystkie wątki, w których się do tej pory udzielałam upadały. A ja razem z nim. Jaka jest szansa, że wytrwamy tutaj do 30 czerwca?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snogii
ZAPRASZAM NA WWW.RAJKOBIETY.PL JAK STRACIĆ ZBĘDNE KILOGRAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×