Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Coś jest nie tak

Świat zszedł na psy ludzie zachowują się gorzej jak zwierzęcia

Polecane posty

Gość Coś jest nie tak

Czy zdarzyło wam się żeby dziewczyna dzieliła się chłopakiem ze swoimi koleżankami (chodzi mi o imprezy randki i sex). Nie mam nikogo na stałe przez krótki okres spotykam się z pewną dziewczyną i ona wraz z jej koleżankami mi proponują taki chory układ... można nie mieć zasad moralnych ale to jest już przegięcie, poczułem się jak zabawka w rękach tych dziewczyn, takich numerów jak żyje to nawet nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś jest nie tak
To nie nowoczesność to zdziczenie, niech se tamte znajdą faceta... a nie mnie w kilka chcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz zupełną rację. Kobiety pozbawione są dzisiaj jakichkolwiek hamulców. Ja też czuję się czasem jak zabawka przekazywana sobie z rąk do rąk przez grono spragnionych jedynie mechanicznego seksu namiętncyh samic. Ich wyuzdanie przekracza granice moich wyobrażeń a codzienny trud zaspakajania ich perwersyjnych potrzeb wypala mnie wewnętrznie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś jest nie tak
pendzior ja już swoje przeżyłem a w tym roku nadziewam się na same tego typu "atrakcje" jak chcesz oddam Ci ten charemik w zamian za jedną porządną kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile masz lat? Jak mniej niż 30 to korzystaj póki masz okazję. Później... też korzystaj. Trzeba czerpać z życia garściami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś jest nie tak
Mam 28 te dziewczyny to od 19 do 22 bodajże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zwierzęta
nie zwierzęcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie sciemniasz to jesteś ciota. Przecież laski w tym wieku nie myślą o związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś jest nie tak
Szukam kogoś na stałe... zresztą nie dalej jak 2 miesiące temu nadziałem się na 26 latkę też tylko jej sex w głowie, od wieku to nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniaaak
To sie nazywa luźne życie z uzyskaniem jak najwiekszej przyjemnosci :) Jak jestescie takimi katolikami to nie uprawiajcie sexu wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekarz ornitolog
sraj Polaku sraj Ruski ci zabrali kraj jeszcze ci tyle pozostało że sie wysrać możesz śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×