Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praca...praca...praca

W Polsce tak naprawde pracy nie ma!!!

Polecane posty

Gość kljkjjjklasdasdsdsdas
nie wiem czy wiesz dlaczego tak jest? tylko widzisz polski niemozna porownac do usa :D bo smieszne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assadssa
sfdg- a z czego te doświadczenie mamy najpierw zdobyć? Wysrać czy jak? Pleciesz bzdury. I pisze się znaleźć a nie znaleść. Masz się za mądrego a nawet po polsku dobrze nie potrafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian2@tlen.pl
nie ma pracy nie ma, nie mam jej od 2 lat nigdy nie pracowalam bo skonczylam szkole a kazdy chce doswiadczenie 100 % pracodawcuw a gdzie mam zdobyc te doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nic nie odlozysz
pracy nie ma i nie bedzie, bo jest zlodziejstwo na gorze i na dole, jeden drugiego okrada, oszukuje na wszystkim, pracodawcy nie placa uczciwie za prace, podatnicy nie placa uczciwie podatkow, gapowiczow na autobusach i pociagach uwaza sie za bohaterow, oszustow produkujacych zatrute jedzenie sie nie karze tylko zataja ich dane, zataja sie dane przestepcow, kradnie sie w miejscach pracy zaczynaja od dlugopisow po drozsze rzeczy, utrzymuje sie roznych masci darmozjadow, zatrudnia pociotkow na stanowiska, gdzie powinni byc fachowcy itd. To jak ma byc praca, jak kretynizm i zlodziejstwo jest nagradzane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma pracy w Polsce,ciężko
Szukam już od dłuższego czasu pracy. Fabryka-brak,sklep-brak,sprzątanie-brak itd...... Mogłabym wyjechać z Polski i mieć załatwioną pracę,ale dalej tu siedzę z nadzieją,że znajdę pracę w Polsce :/ A szukam już kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma pracy w Polsce,ciężko
Najgorsze,że człowiek poprzez brak pracy,nawet doświadczenia zdobyć nie może,gdzie już go choćby na sprzątaniu wymagają. Tylko skąd wziąć takie? Bo sprzątanie domu,to nie jest dobre doświadczenie :P Jest ciężko,ja zamiast wyjechać i choćby tam mieć pracę, to głupia siedzę tutaj i czekam chyba na cud :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiuhug
no właśnie, po co tu siedzisz? Nie szkoda ci życia? Ja bym wyjechała gdyby mi ktoś załatwił pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma pracy w Polsce,ciężko
Nie wiem,chyba liczę na to,że znajdę pracę w swoim kraju :P Ale łatwo nie jest,nawet na sprzątaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiiii
dobra, dobra... Polak Polakowi też wilkiem i to główna przeszkoda w tym kraju, czyli nasza mentalność. Bo my Polacy tak mamy, że jak chcemy coś mieć np. nowy dom, zreperowany samochód, piękny obraz, kupić leki, wykonać badania u lekarza i cokolwiek innego, to nie pójdziemy do specjalisty, żeby dać mu zarobić, tylko sami coś pokombinujemy, żeby mieć to za jak najmniejszą ilość kasy, jak się da. Co za tym idzie przecież każdy z nas też jest jakimś tam specjalistą, więc do nas też ktoś nie przyjdzie wykonać usługę, tylko sam coś tam pokombinuje, żebyś Ty nie zarobił przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to gowniana strone
dalas, w Polsce pracy nie ma!!!!!!!!!!!!! ogladalam te ogloszenia, to zgloszenia do obozow pracy, a nie praca, co to za ogloszenia? Jestem pelnoletnia, mila zadbana dam ci prace. Albo prywatny salon masazu zatruni dziewczeta. To ma byc praca czy zakamuflowana prostytucja? Albo OFERUJEMY PRACE W RENOMOWANEJ MIEDZYNARODOWEJ FIRMIE I co? Tym mam sie najesc albo nakarmic swoje dzieci? WY W POLSCE JESTESCIE 100 LAT ZA MURZYNAMI, a bedziecie jeszcze dalej, tak dlugo jak nie bedzie w ogloszeniach o prace, podawanych wynagrodzen...Gowno kogo obchodzi praca w renomowanych, miedzynarodowych firmach, albo mlody, dynamiczny zespol, albo inne bzdety. DO PRACY CHODZI SIE ZARABIAC, a nie dla idei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to gowniana strone
a juz rozwalio mnie to ogloszenie ASYSTENTKA ZARZĄDU AS/TYCHY MIEJSCE PRACY: TYCHY Opis stanowiska pracy: Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za : wspomaganie pracy członków Zarządu oraz wyższej kadry kierowniczej, umawianie spotkań, przygotowywanie dokumentów komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, przygotowywanie ofert, pism, raportów i zestawień, archiwizacja dokumentów, zarządzanie obiegiem dokumentów w firmie, korespondencją przychodzącą i wychodzącą, obsługa sal konferencyjnych i spotkań, współpraca z firmami kurierskimi, i dostawcami usług. Wymagania: • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku • Bardzo dobra znajomość MS Office; • Samodzielność, umiejętność działania w zespole; • Bardzo dobra organizacja pracy. Oferujemy: • Umowa o pracę tymczasową • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego • Możliwość używania języka angielskiego w codziennej pracy Forma kontaktu: GI Group Sp. z o.o. – Oddział Tychy Al. Niepodległości 2 43-100 Tychy 032 327 66 49, praca.tychy@gigroup.com Ta Mozliwosc uzywania jezyka angielskiego I mozliwosc zdobycia doswiadczenia zawodowego (podczas gdy tego doswiadczenia juz przy zatrudnieniu wymagaja) to mnie rozwalia. I te oferujemy prace w firmie o ogolnopolskim zasiegu, mozliwosc rozwoju, mozliwosc pracy na CALY ETAT (no szczodrosc :D), mozliwosc satabilnej pracy (podczas gdy ogloszenie pochodzi od agencji pracy tymczasowej). I ANI SLOWA O WYNAGRODZENIU, ewentualnie jakies atrakcyjne, a co to znaczy? No 100 lat za murzynami I obozy koncentracyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma pracy w Polsce,ciężko
ania jukil Proponuję Tobie udać się do tego typu ofert :D Zobaczymy czy będziesz miała na utrzymanie rodziny,zrobienie opłat. co to gowniana strone Masz rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest dla mnie chore ze pracodawca nie podaje w ogloszeniu jakie sa warunki placowe. Jak ktos sprzedaje jakikolwiek produkt to zawsze podawana jest cena a w warunkach pracy to nasze uslugi sa produktem wiec czemu nie podaja cen ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukuku25555555555555555555555
ja i mój przyszły mąż (od czerwca :) - opis przypadku Skończyłam prawo rok temu dostałam się na aplikację adw., praca znaleziona bez znajomości (rodzice kolejarze od dziada pradziada) w kancelarii adw., fakt mam min. krajową ale zawsze coś wpada dodatkowo "uznaniowo". Wysyłałam e-maile miesiąc, gdzie popadnie i praca się znalazła. Mój luby broni się w czerwcu, kończy mechanikę i bud. maszyn na polibudzie, pracuje od połowy kwietnia, też min. wynagrodzenie ale w przyszłym zawodzie, też nikt mu nie załatwił. Zarabiamy mało, ale nam kasy wystarcza :), oboje byliśmy bez doświadczenia, studia dzienne. Strasznie tu marudzicie, tyle ode mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma pracy w Polsce,ciężko
Może i coś jest,ale kto by chciał iść za 5.50 albo 6 zł z czego pójdzie to na bilet,przedszkole i nic więcej :P Za lepsze wynagrodzenie(które jest rzadko oferowane) jest ciężko,bo wymagają doświadczenia,którego po prostu nie masz gdzie zdobyć. Zresztą teraz i można sporo poczytać o nie uczciwych pracodawcach prawie codziennie. Nie każdy zasługuje na wyższe stanowiska,więc wiele osób szuka na sprzątaniu,w sklepie,na produkcji,ale nie oszukujmy się,w tego typu pracy też nie jest łatwo,bezrobocie w tym roku wzrosło. Gdybym miała więcej odwagi to już dawno by mnie w Polsce i mojej rodziny nie było,a tak ciągłe czekanie z nadzieją....hmmmm no może szczęście się uśmiechnie do mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy tu robicie
akukuku25555555555555555555555 i reszta,co was obchodzi dział ten jak w Polsce siedzicie i nie zamierzacie sie z niej ruszac. akukuku25555555555555555555555 jak ci tak dobrze to czego tu szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałem już w 5 firmach, ciągle poszukiwałem lepszych możliwości płacy i rozwoju zawodowego, pomimo wybitnych wyników na studiach dostawałem tylko pracę taką do której szedłem z musu, lepsze posadki tylko mają dla swoich ... można być mistrzem w zawodzie, doktorem, profesorem a pracy się nie dostanie i już. A co do sytuacji w Polsce, nie ma tutaj możliwości godnego życia i zarabiania pieniędzy na etacie, obecnie pracodawcy dymają pracownika jak tylko mogą dając mu bardzo małe pieniądze, samemu zgarniając wszystko, a do dlatego że na jego miejsce jest 30 chętnych, zawsze można wymienić kogoś na mniej chcącego. Dorobienie się własnego mieszkania z pracy na etacie w Polsce obecnie nie jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polsce jest syf, pracy nie ma i dla ludzi z kilkunastoletnim doświadczeniem i papierami. liczą się układy, znajomości. bez tego ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie ceny są dostosowane do polskich zarobków więc nie jest źle. Ci którzy potrafią udowodnić pracodawcom swoją przydatność zawsze znajdą dobrą pracę. Ale nikt wam przecież nie obiecywał że byle buc i niewykształcony tłumok będzie żył dostatnio. Nie po to zmienialiśmy ustrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie. Emigracyjne ciule nie rozumieja ze w PL wszystko jest tansze niz w uk. Mysla ze dom 170m2 z działka kosztuje w uk tyle samo co w PL :D tumany matematyczne :D w uk to tylko grzybik pewny i smierdzacy wiktoriański dywan w korytarzu bo angol traktuje go jako zabytek :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagranicą też nigdy nie piszą o zarobkach bo to zależy od pracodawcy i pracownika. Jak ktoś jest potrzebny i chce pracować mając wysokie kwalifikacje to polski pracodawca doceni to i zapłaci więcej. No ale nie wyobrażajcie sobie że to pracodawca ma pracować na pracownika. To nie o to chodzi. Płaci się tyle ile to niezbędnie konieczne. Tak jest wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.43 Ty zagranice chyba znasz z telewizji. Zadna normalne ogloszenia o peace nie moga sie pojawic bez podania wynagrodzenia. No chyba ze chodzi o dorywcza prace typu kawiarnia czy zmywak, gdzie stawka jedt i tak wiadomo jaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w ogłoszeniach nie ma podanej pensji. To jest sprawa dyskusyjna ile ktoś zapłaci pracownikowi. Po to są rozmowy kwalifikacyjne żeby m.inn. Ustalić wysokość zarobków i warunki pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swinio pracy nie ma w twoim zapijaczonym pgrze. W PL jest praca. Mój szef poszukuje programatorow CNC, niestety nie ma takich w okolicy, ponieważ większość to debile,których przeznaczeniem sa gary w uka i ujadanie na kafe. Programista CNC na wstępie ma powyżej 5 tys zl, świnio. Dobrze, że jeszcze pół roku i sam będę umiał programować te maszyny, dodatkowo z papierem w ręku, świnio. Gnij w uka świnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak 5.000 wystarczy polaczkowi bo tu wszystko jest takie tanie. A wiesz polski śmieciu że te twoje 5.000 to w dalszym ciągu jedna piąta z tego co twój pseudo pracodawca powinien ci zapłacić jako programiście CNC? Ty polski niewolniku nigdy tego w twoim syfiastym polaczkowie z obrzeży Europy nie osiągniesz. Więc gnij dalej w tej śmierdzącej Polsce. Tutaj w UE cię nikt nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w ogłoszeniach nie ma podanej pensji. To jest sprawa dyskusyjna ile ktoś zapłaci pracownikowi. Po to są rozmowy kwalifikacyjne żeby m.inn. Ustalić wysokość zarobków i warunki pracy. xxx Oczywiscie ze jest. Tak, jest to sprawa do negocjacji, ale podane sa widelki i dodatkowo warunki obwarowujace kolejne progi itd. Nie ma ogloszen typu 'prestizowa firma blah blah' i bez podania wynagrodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życie w PL to ponura egzystencja. 96% polactwa kombinuje jak związać koniec z końcem do kolejnej wypłaty jeżeli w ogóle mają jakąś pracę. PL to kraj niewolników w którym pan pracodawca daje jałmużnę zamiast godnej pensji. Ludzie śmierdzą w tramwajach i autobusach a jak się z nimi rozmawia to cuchnie im z gęby. Do dentysty nie chodzą bo się boją i nie mają kasy. To właśnie polaczki-prostaczki z dużym ego a w praktyce żebracy z obrzeży Europy. Śmierdzący kraik który istnieje "teoretycznie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moze smieciu placic piec razy wiecej, ponieważ Polska jest bedniejszym krajem smieciu i on także zarabia mniej niż jego ukowski odpowiednik smieciu. Wiesz np, że najbogatszy Polak czyli Kulczyk posiadal majątek w wysokości 13 mld złotych, a majatek najbogatszego mieszkańca wysp wynosi 13 mld funtów. Jak polski pracodawca może płacić tyle co ukowski, skoro jest od niego 5 razy biedniejszy smieciu. Ty jesteś tak głupi, że to wola o pomstę do nieba, smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×