Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mama

Mój partner nic nigdy mi nie kupil

Polecane posty

Gość nie mama

Jak w temacie. Jesteśmy razem 2 lata. Nic nigdy od niego nie dostalam. Zadnego prezentu, zadnej drobnostki - niechodzi mi o rzeczy drogie. o cokolwiek. Rachunki i jedzenie płacimy na pól. Ja często jak jestem na zakupach to kupię coś spontanicznie dla niego. Czy ciuch , czy dezodorant. On nigdy NIC ! Smutne...Mamy po 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasugeruj mu delikatnie,ze czasami chcialabys cos dotac...jak teraz mu nie powiesz to nigdy nic nie dostaniesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mama
Mówilam mu. On twierdzi ze niema takiej wewnętrznej potrzeby . eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hera67
Zostaw go po co Ci on? Nie mówię że masz szukać sponsora ale jeśli ktoś nie ma potrzeby obdarowywania Cię nawet drobnostkami to znak że jest egoistą. A chcesz spędzić z kimś kto stawia siebie na pierwszym miejscu całe życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mama
Trudno jest. Po prostu jest mi przykro. Myśle że się dla niego nie liczę. Co interesujące - swojej rodzinie wręcza czasem drobne prezenty - siostrze, siostrzeńcą...Mnie nie widzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hera67
Może na początek z nim porozmawiaj. Powiedz o tym że bardziej martwi Cię to że nie odczuwa takiej potrzeby niż to że nie kupuje. Że czujesz się źle z tego powodu itd... Może poskutkuje? A jeśli nie to postaw sprawę jasno że nie chcesz być dodatkiem, a częścią ;-) Ja całkiem niedawno miałam podobną sytuację, no może nawet ciut gorszą bo ciągle wychodziło że to ja płace itd. wystarczyło kilka drobnych wskazówek nawet nie musiałam mówić wprost, parę aluzji delikatnych i gra (zobaczę jak długo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wendwedb
nie mama a po co mu cokoliwek kupujesz?:-) Coś z toba nie tak? On nie musi ci niczego kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wendwedb
Dawanie prezentów to nie wyraz miłosci,czy oddanbia,czy doceniania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisterek listek
ja tez mojemu kupie cos spontanicznie on raczej mi zadko, ale jego kosztuje paliwo jak po mnie przyjezdza, wkiaty czasem, prezenty na urodziny itp, w restauracji zawsze on placi... ja sie staram rewanzowac jak moge i wg mnie tak powinno byc . Ostro bym sie wkurzyla za taki tekst na Twoim miejscu ;/ ciezko kupic kolczyki za 10 zł? czy roze za 2? zastanow sie nad nim... i przestan mu tez kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mama
Mi nie chodzi koloego o drogie prezenty, tylko tak jak koleżanka napisała wyżej : drobne rzeczy, gesty. Jak wg. ciebie na codzien może byc okazana milosc, docenienie, oddanie? Ja nie twierdze ze tylko prezenty, jest to masa drobnostek, gestów gdzie pokazujemy ze druga osoba jest dla Nas ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wbwevbded
nie mama Kup sobie smaa,słownik ortograficzny lepiej. Puknij sie w łeb,.teraz sa inne czasy,Facet nie musi cie nosic na rekach i kupowac prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albatrros
widocznie partner woli młodsze... w innym topiku podajesz, że masz 35 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×