Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość smutnakasienksa

Moj facet nie chce sie kochac ze mna bo....

Polecane posty

Gość smutnakasienksa

Mam bardzo nietypowy problem. Mam faceta, ktory jest swietnym kochankiem ale nie chce sie kochac bo jest egoista a raczej zazdrosnikiem. Na czym to polega? Moj facet nie chce sie kochac bo nie moze patrzec na to ze kobiety maja o tyle lepiej w seksie, nie moze przezyc tego ze on musi sie wiecej napracowac a ma duzo gorszy orgazm od niego. Powiedzial mi wprost ze jestesm swietna kochanka, robie wszystko dobrze, idealnie, ma spora przyjemnosc z seksu ale jak widzi jak ja mdleje z powodu orgazmow (daje mi je jak na zawolanie, jest swietnym, przy orgazmach krzycze, jecze czesto tak mi dobrze) jak ja krzycze to on mysli ze ma wiele gorzej, bo nie nie ma tak dobrze jak jak, nie ma tak dobrze by mdlal z powodu orgazmow, nie ma tak dobrze by krzyczal, jeczal, nie ma tak dobrze by mial wielokrotne orgazmy to mu sie nie chce kochac bo czuje sie pokrzywdzony przez nature. Mowi ze faceci maaja o wele gorzej w seksie. Honor nie pozwala mu pojsc do lozka tylko po to by sobie dobrze zrobic. Jak juz pojdzie do lozka to zawsze moja przyjemnosc jest dla niego najwazniejsza. Ale coraz rzadziej chodzi ze mna do lozka bo twierdzi ze mam o wiele lepiej i to go wkurza. Dodam ze na pewno mnie nie zdradza a jego poprzednie zwiazku rozpadly sie wlasnie z tego powodu. Odmawial seksu swoim kobietom bo te mialy od niego lepiej. Jakie jest wyjscie z tej sytuacji? Co ja mam zrobic? Jest nie tylko swietny w lozku ale takze poza nim. No ale jest ten jeden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×